Yatırım yapmaya başla!

ABC Roseanne Barr’ın Yer Almayacağı Bir Spin-Off Dizisi Yapıyor!

Irkçı paylaşımları yüzünden ABC’deki dizisi iptal edilen Roseanne Barr, büyük bir darbe daha yedi. Çünkü kanal, Roseanne Barr’ın yer almayacağı bir Roseanne spin-offu için start verdi.
ABC Roseanne Barr’ın Yer Almayacağı Bir Spin-Off Dizisi Yapıyor!

Geçtiğimiz günlerde sürekli ağladığı yönünde haberlerle gündeme gelen Roseanne Barr için kötü günler sona ermemiş gibi. Keza ünlü kişiliğin adı, bu kez ABC’nin o olmadan yapacağı spin-off dizisi ile anıldı.

Söylenenlere göre ABC, ırkçı paylaşımlarıyla yalnızca siyahilerin ya da Müslümanların değil tüm dünyanın eleştirdiği Roseanne Barr’a büyük bir darbe indirdi. İlk bölümü 1988 yılında yayınlanan efsane dizinin spinoffunun adının The Conners olacağı ve seride Roseanne Barr’ın yer almayacağı duyuruldu.

71 milyar dolarlık anlaşmayla Fox’u satın alan Disney bünyesindeki ABC, hit serisi Roseanne’nin spin-offunu yapacağını açıkladı.

Roseanne Barr’ın Yer Almayacağı Bir Spin-Off Dizisi Haberin bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise spin-off dizisinde Roseanne Barr’ın yer almayacak olmasıydı. Yeri gelmişken, ABC’nin kovduğu Roseanne Barr’ın geçtiğimiz günlerde Nazi yorumu için George Soros’tan özür dilediği bilgisini de verelim. Ancak ünlü oyuncunun attığı geri adımların hiçbiri Roseanne Barr’sız bir Roseanne’ye engel olamadı.

Ve ABC duyurusunda, Barr dışında Roseanne dizisindeki oyuncuların büyük bölümünün spin-off yapımda yer alacaklarını belirtildi.

Roseanne Barr’ın Yer Almayacağı Spin-Off Dizisinde Orijinal oyuncular yer Alacak Roseanne Barr’ın yeni seriye hiçbir şekilde katılımının olmayacağı vurgulanırken halihazırdaki ekibin, John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson ve Michael Fishman’ı kapsayacağı söylendi. İlaveten; sonbaharda prömiyer yapacak olan seride yer alacak ek oyuncuların bir sonraki duyuruda açıklanacağı bildirildi.

Oyuncular ortak açıklamalarında; serinin hayranlarından muazzam bir destek aldıklarını ifade etti.

Roseanne Dizisinde Roseanne Yer Almayacak Ve bu durumu; “canlandırdığımız karakterlerin yalnızca bizim kalbimizde değil, seyircimizin kalbinde ve evinde de yer kapladığını gördük” sözleriyle anlattı. Ayrıca oyuncuların açıklamasında; “Hepimiz geçen sezon geri döndük çünkü bugün işçi sınıfından bir ailenin karşılaşabileceği zorluklar hakkında hikayeler anlatmak istedik. Bu öyküleri sevgi ve kahkahayla paylaşmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz” dedikleri belirtildi.

Ve yeni programın Conner ailesini ve onların Lanford’daki günlük yaşam mücadelelerini konu alacağı söylendi. Kesin tarihin bir sonraki duyuruda verileceği kaydedilen programın Salı günlerinde yayınlanmasının planlandığı dile getirildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum