Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

8 Milyon Euro Değerindeki Albufeira Vahasında Özgürlüğü Hissedin!

8 Milyon Euro Değerindeki Albufeira Vahasında Özgürlüğü Hissedin!

Atlas Okyanusu’nun çevrelediği büyüleyici bir kıyı şeridi olan Portekiz; Romalılar, Fenikeliler ve Endülüs Emevileri’nden kalma tarihi güzellikleri, enfes tatlardan oluşan leziz mutfağı ve yaz mevsimlerinde gerçekleşen çeşitli festivalleriyle Batı Avrupa’nın en gözde ülkelerinden bir tanesidir. Bu büyüleyici Avrupa ülkesinin sunmuş olduğu güzelliklere Tivoli Victoria gibi lüks Portekiz otelleriyle geçici süreliğine şahitlik edebilirsiniz. Ancak konaklamış olduğunuz süre boyunca, bu ülkeden ayrılmak istemeyip ömrünüzün sonuna kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu Avrupa ülkesinde yaşamak isteyebilirsiz.

Eğer böyle bir hayaliniz varsa ya da yurtdışında lüks ve konforlu bir yaşam deneyimine ulaşmak istiyorsanız, Albufeira beldesinde bulunan eşsiz malikane sizlere yardımcı olabilir. Portekiz sahillerinde kaliteli tatilin adresi Pine Cliffs Resort gibi kusursuz bir tesise ev sahipliği yapan Algarve bölgesinin güney ucundaki Albufeira Malikanesi, eşsiz imkanları ve olağanüstü konumuyla rüya gibi bir yaşam şansını sahipleriyle buluşturuyor.

Tamamıyla göz alıcı bir vahayı andıran bu güzelliğin sahip olduğu olağanüstü özelliklere dilerseniz birlikte bir göz atalım:

Portekiz’in En Büyüleyici Evi: “Albufeira Malikanesi”

Portekiz'in En Büyüleyici Evi: "Albufeira Malikanesi"Bazı insanlar, şehrin göbeğinde lüks bir çatı katında ya da apartman dairesinde yaşamayı tercih ederken, bazılarımız ise hayalimizdeki evi, deniz kenarında eşsiz olanaklarla donatılmış bir villada buluruz. Ancak bugüne kadar tamamıyla kendinize ait özel bir vaha içerisinde yaşamayı hiç düşündünüz mü?

Eğer bu fikir aklınızın ucundan dahi geçmediyse Portekiz topraklarındaki bu büyüleyici malikane, kesinlikle düşünmenize ve bununla ilgili hayaller kurmanıza neden olacak. Portekiz’in en güzel sahil kenarı kasabalarından bir tanesi olan Albufeira üzerinde, tamı tamına 34.340 metrekarelik devasa bir araziyi kapsayan bu malikane, lüksün ulaşılması zor seviyelerinden birini sahiplerine yaşatıyor.  En iyi materyalleri kullanarak, Mağribi tarzı ile detaycı bir şekilde inşa edilen bu lüks yapı, Portekiz’in en büyüleyici evlerinden bir tanesi olarak karşımıza geliyor.

Yüksek Yaşam Standartlarıyla Donatılmış Eşsiz Bir Vaha

Yüksek Yaşam Standartlarıyla Donatılmış Eşsiz Bir VahaTamamlanması birkaç yıl süren bu muhteşem malikane, adeta zarifliğin, mahremiyetin ve güzelliğin timsali niteliğindedir. Tasarımsal güzelliklerini hayallerin ötesinde bir manzara ile tamamlayan Albufeira Malikanesi; oldukça geniş bir kral dairesini, gösterişli bir kütüphaneyi, tam ekipmanlı bir aşçı mutfağını, devasa bir oturma ve yemek odasını da bünyesinde barındırıyor. Albufeira Malikanesi bu özelliklerin yanı sıra, tuzlu suyla doldurulmuş ısıtmalı yüzme havuzuyla da sunmuş olduğu lüks olanakları daha da üst seviyelere taşımayı başarıyor.

Albufeira Malikanesi’nin Dudak Uçuklatan Değeri

Albufeira Malikanesi'nin Dudak Uçuklatan DeğeriEğer saymakla bitiremediğimiz lüks imkanlar sizler için yeterli gelmediyse, Albufeira Malikanesi’nin sunmuş olduğu olanaklar listesine kaldığımız yerden devam edebiliriz. Zeminden ısıtma, klima, iç asansör ve alarm sistemlerinin yanı sıra, CCTV ile de donatılan bu muhteşem vaha, sahiplerini masalsı bir yaşam tarzıyla tanıştıracak. Bu özelliklerinin dışında badem, incir, zeytin ve keçiboynuzu ağaçları ile çevrelenmiş bahçesiyle de görenleri mest etmeyi başaran bu güzel konuta 8 milyon Euro ödeyerek sizler de sahip olabilirsiniz.

Halihazırda batı Avrupa’nın en güzel ülkelerinden bir tanesi olan Portekiz, bünyesinde barındırmış olduğu lüks yapılarla çok daha büyüleyici bir memleket haline dönüşüyor. Portekiz’in en etkileyici evlerinden bir tanesi olan Albufeira Malikanesi de sunmuş olduğu eşsiz imkanlar ile ülkenin eşsiz doğasını dengeli bir şekilde harmanlamayı başarıyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu Portekiz vahasında sizler de yaşamak istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum