Yatırım yapmaya başla!

758 Milyon Dolarlık İkramiyeyi Kazanan Kadın Telefonla İstifa Etti!

Amerika tarihinin en büyük ikramiyelerinden bir tanesi sahibini buldu. 758 milyon dolarlık biletin sahibi, bakın ilk iş olarak ne yaptı?
758 Milyon Dolarlık İkramiyeyi Kazanan Kadın Telefonla İstifa Etti!

Siz de büyük ikramiyeyi kazanarak zengin olacağınız günün hayalini mi kuruyorsunuz? Halihazırdaki işinizin sizi milyoner yapmayacağını bilerek umutsuzca şans oyunları mı oynuyorsunuz? Peki, “ya tutarsa” diye düşünürken, sahiden de büyük ikramiyeyi kazansanız ne yaparsınız?

Sanıyorum ki herkes gibi siz de ilk olarak işi bırakır ve sahip olduğunuz para destelerinin tadını çıkartırsınız. Tıpkı Amerika tarihindeki en büyük ikramiyelerden birini kazanan 53 yaşındaki talihli kadın gibi!

Gayet sıradan bir yaşam süren hastane çalışanı kadın, Powerball isimli şans oyunundan büyük ikramiyeyi kazandığını duyduğunda gözlerine inanamamış.

Mavis L. Wanczyk büyük ikramiyeyi kazandı.

Çünkü o da aynı hafta içinde iki kez büyük ikramiye kazanan genç kız gibi bileti boş bir umutla oynamış. Hani belki küçük miktarlarda para kazanabilirmiş ama milyon dolarları kazanacak kişinin kendisi olacağı aklının ucundan bile geçmemiş.

53 yaşındaki Mavis L. Wanczyk, işte böyle düşüncelerle yolunun üzerindeki Chicopee’de bulunan bir benzinlikte biletini doldurmuş.

Chicopee’de bulunan bir benzinlikte oynamış.

Ve lotoya akrabalarının doğum günlerini işaretlemiş. Büyük ikramiyeyi kazandığını öğrendiğindeyse ne yapacağını şaşırmış. Zira artık bir milyarder olduğunu gece iş yerinden çıktığı sırada bir itfaiye görevlisiyle konuşurken anlamış.

Bir sene önce kaybettiği eşi de bir itfaiye çalışanı olan Mavis L. Wanczyk, yaptığı açıklamada görevlinin kendisine güvenliği için eve kadar eşlik ettiğini belirtti.

Mavis Wanczyk emekliliğin tadını çıkarmak istiyor.

Evine gittikten sonra 32 yıldır çalıştığı hastaneyi arayarak istifa ettiğini söyleyen kadın, hayatının geri kalanını huzurlu bir şekilde geçirmek istediğini söylüyor.

Zaten en büyük hayali 12 yıl içinde emekli olmak ve maddi sıkıntı yaşamak çekmeden yaşamakmış.

Ve görünen o ki kesilen vergilerden sonra bile eline milyonlarca dolar kalacak olan kadın, bundan sonraki yaşamında para sıkıntısı çekmeyecek. Powerball’ın şimdiye kadar tek kişiye çıkan en büyük ikramiyesini kazanan Wanczyk, oğlu ve kızıyla birlikte mutlu bir yaşam sürmek istiyor.

Ve kesintilerden sonra eline geçecek 336 milyon dolarıyla nasıl yaşayacağı üzerine plan yapıyor. Ne diyelim, 53 yaşında milyoner olan kadına bundan sonraki hayatında bol şans diliyoruz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum