Yatırım yapmaya başla!

50 Bin Dolarlık Bekarlığa Veda Partisi Paketi

50 Bin Dolarlık Bekarlığa Veda Partisi Paketi

Yabancı filmlerde gördüğümüz bekarlığa veda partilerine millet olarak özendiğimizi düşünüyorum. Ya da itiraf ediyorum! Ki bu konuda bazılarınız bana katılamayabilir; ancak tarafsız düşündüğünüzde haklılık payımın olduğunu siz de kabul edeceksiniz. Zaten bu, göreceli olarak kötü bir şey de değil.

Evlilik öncesi partileri herkes sever, sadece uygulanış konusunda biraz farklılıklarımız var. Örneğin, gelin adayları düğün öncesi arkadaşları, ailesi ve çevresiyle “Kına” adı altında eğlenirken, damat adaylarıysa ya bir barda ya da başka bir yerde yiyip içip eğlenerek, hatta bazen dansöz oynatarak evlilik öncesi son bekarlık saatlerinin tadını çıkartırlar. Bu konuda hem fikir miyiz? Eminim, öyleyiz!

Gelelim, yabancıların daha doğrusu genel olarak Amerikalıların ünlü bekarlığa veda partilerine. İçinde evlilik olan 10 filmin en az bir tanesinde (mesela Hangover) gördüğümüz eğlenceli bekarlığa veda partileri, ayrıntı olarak bizimkilerden farklı olsa da amaç konusunda fikirlerin aynı olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte, filmlerde görülen eğlenceli sahnelerin özlemini yalnızca biz çekmiyormuşuz. Çünkü birazdan ayrıntılarını inceleyeceğimiz parti paketleri özel olarak gelin ve damat adayları için tasarlanmış; ama “birazcık” lüks!

İşte karşınızda lüks içerikle dolu bekarlığa veda partisi!

Puerto Vallarta’daki Benzersiz Bekarlığa Veda Partisi

Puerto Vallarta’daki Benzersiz Bekarlığa Veda Partisi Havuz KeyfiÖncelikle, bekarlığa veda parti paketlerinin Meksika’nın Pasifik Okyanusu kenarında bulunan şehri Puerto Vallarta’daki tatil mekanları Case Vales ve Velas Vallarta işbirliği ile yapıldığını söyleyelim. Bu firmalar, insanların içten içe istedikleri ayrıcalıklı bekarlık partisi hayallerinin farkına varmışlar ki böyle bir konsept hazırlamışlar. Bununla birlikte, bu iki güzide firmanın hazırladığı bekarlığa veda paketleri, alışılagelmişlere pek benzemiyor. Bu partilerde gelin ve damat adayları birlikte vakit geçirebiliyorlar. Tabi kaldıkları odalar haricinde!

Puerto Vallarta’daki Benzersiz Bekarlığa Veda Partisi Terasta DinlenmePaketin 16 kişi kapasiteli olduğunu da belirtmeliyim. 51.500 dolardan başlayan ücreti olan paketten ise en az 5 gece yararlanmak zorundasınız. Mekanın sunduğu olanaklar ile değil 5, 15 gece bile eğlenceli bekarlık günlerinize yetmeyecektir. Öte yandan, gelinin ve arkadaşlarının kalacağı kral dairesinde 4 yatak odası ve yaklaşık 1022 metrekarelik büyük bir havuz bulunuyor. Ağzına kadar dolu olan bar misafirlerine, kaliteli içkileriyle muhteşem bir gece sunuyor.

Puerto Vallarta’daki Benzersiz Bekarlığa Veda Partisi Spa KeyfiDamat adaylarının ve arkadaşlarının kalacağı rezidans da 4 yatak odalı olup; havuz, teras, yemek masasının yanında bir de tam donanımlı mutfak bulunuyor. İsterseniz eğlenceli su sporları yapabileceğiniz, isteseniz de mekanın spa, spor salonu, golf, gece kulübü gibi diğer olanaklarından faydalanabileceğiniz paket, gerçekten müşterilerine rüya gibi bir bekarlığa veda partisi yaşama imkanı sunuyor.

Aslında bu tür organizasyonlar, farklı niyetlerle tasarlanmadıkça oldukça eğlenceli olabilir. Böyle bir aktivite ülkemizde nasıl yaşanırdı bilinmez; ama benim böyle bir bekarlığa veda partim olsaydı, “Kaçak Gelin” karakteri Maggie’den farkım kalmazdı. Peki, ya sizin?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum