Yatırım yapmaya başla!

Rolls Royce Ghost’un Veda Serisi Olan Zenith’ten 50 Adet Üretecek!

Rolls Royce, uzun soluklu ve en başarılı modeli olan Ghost'un vedasını Zenith ile yapıyor.
Rolls Royce Ghost’un Veda Serisi Olan Zenith’ten 50 Adet Üretecek!

Kuzey Amerika Pebble Beach gösterisi ardından Ghost Zenith, Avrupa Salon Prive‘deki gösterisi için yola çıkıyor. Rolls Royce’nin sınırlı sayıda üreteceği ve pahalı olacak Ghost, Zenith serisini özel detaylarla devam ettiriyor.

Markanın en başarılı modeli olarak gösterilen Ghost‘un sınırlı versiyonuna 50 kişi sahip olabilecek. Fiyat konusunda açıklama yapılmasa da 700.000 dolardan fazla olacağını düşünüyoruz. Gelin Ghost limited editon kısmında ne gibi farkların olacağına bakalım!

Zenith ile Ghost’un yaşam süresi sonlandırılıyor.

Rolls Royce Ghsot Zenith 50 Birim ÜretimÖzel serinin en önemli tarafı, Ghost’un artık bundan sonra üretilmeyeceği. Bilinmeyen kısımlarda ise Ghost’un uzun soluklu üretimi ardından farklı bir isimle mi çıkacak yoksa 2. nesil olarak geri döndürüleceği!

Bu ilerleyen zamanların konusu olup, Ghost Zenith’in normal versiyonlardan olan farklarına bakalım. Zenith özel serisi, 2009 yılında gösterilen 200EX Concept’in hisselerinden yola çıkacak.

Ghost Zenith’i, aracın komplesinden çok zengin hissettirecek kısmı, özel taşların eritilerek yapılacağı Sprit Of Ecstasy heykelciği. Sanırız bu da aracın en değerli kısmı olacak. Bir kez daha Rolls Royce’nin bu değerli simge için neden önlem aldığını anlıyoruz.

Çift tonlu özel karışımlı boyalar, farklı tonda müşterilere sunulacak.

Rolls Royce Ghsot Zenith Kontrast BoyalarıKişisel tasarımcıların gölgesi altında her şeyi isteyebilecek müşteriler Ghost Zenith’in boyasını Iguazu Blue ile Andalusian White, Premiere Silver ile Arctric White ve Bohemian Red ile Black Diamond tonlarını çift gövde boyası halinde araçlarında isteyebilecekler.

Zenith Ghost’un kabindeki parçalarının göstereceği ambiyansta 50 kişiye özel bir şeyler düşünülmüş.

Rolls Royce Ghsot Zenith Kabin200EX’ten esinlenecek olduğunu söylediğimiz Ghost’un 50 birim aracı ışıklandırılmış kapı cepleri, benzersiz kontrast renkli özel nakışlı deri koltukları ve Shooting Star konfigürasyonuna sahip ısmarlama yıldız ışığı tavan süslemesi olacak.

Kapı ve orta konsol trim parçalarının yapılış tarzı ile barındırdığı efektlerde farklı olacak. Ghost’un veda yemeği olan Zenith’te sizin 50 kişiden biri olduğunuzu belli edecek bir metal plaka kabinde gösterilecek.

Kurucu ortak ve satış müdürü David Bagley, “Bu yılki etkinlikte Pebble Plajı’ndaki gösterisinden hemen sonra Avrupa Rolls-Royce Ghost Zenith’in ilk çıkışına ev sahipliği yapmak bizim için onurdur. Henry Royce, mükemmellik için içgüdüsel bir arzuya sahipti ve Rolls-Royce’un ürettikleri en başarılı otomobili aldığı ve daha iyi hale getirdiği için bugün varolan en iyisini almada daha iyi hale getirme konusundaki efsanevi etiğine sahipti,” dedi.

Avrupa yolculuğuna başlayan Ghost Zenith’in gösterisi 5 Eylül Perşembe’den 7 Eylül Cumartesi‘ye kadar sürecek. Özel parça ve boya dışında en spesifik kısımda değerli külçelerin eritilerek yapıldığı kaput logosu konuşulacak…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum