Yatırım yapmaya başla!

“4 Element BMW i8” Temiz Okyanus ve Doğa için Açık Artırmada Satılıcak!

Çekli bir sanatçı 4 Element adını verdiği BMW i8'in tüm cephelerinde, temiz dünya temasıyla dikkat çekmek istemiş!
“4 Element BMW i8” Temiz Okyanus ve Doğa için Açık Artırmada Satılıcak!

Temiz dünya ve suları için süren kampanyalara bir sanatçı özel olarak hazırladığı BMW i8 Roadster ile dikkat çekmek istedi. Adına “4 Element” verilen farklı resim karelerine sahip spor model, okyanuslar ve doğa için satışa çıkacak. Teknoloji tabanlı firmalarla birlikte plastiği sulardan uzak tutma projesi The Ocean Cleanup için otomobillerle daha fazla dikkat çekiliyor.

Bazı otomotiv devleri okyanuslardan elde edilen çöplerle model bile çıkartmıştır. Sağlamlığı kadar çevresel faktörlerle de çok ilgilenen Volvo, V90 modelini çöplerden elde ettiği malzemelerle “Ocean Race”i göstermişti. Çekli sanatçı Milan Kunc’ta tam olarak aynı noktaya dikkat çekmek istiyor.

i8 üzerindeki sanatsal çalışma dikkat çekmeyecek gibi değil.

BMW i8 Roadster 4 ElementGördüğümüz spor otomobile “4Element” denilmesinin altında sırlar yatıyor. Zira kaportanın farklı bölgelerinde ismini temsil eden desenler mevcut. Mesela hibrit tabanlı spor otomobilin kaputu, doğal güçlerin hava ve enerji dönüşümünü temsil ediyor. Kelebek ve bitki örtüsü çalışması altın sarısı BMW üzerinde güzel durduğu kadar anlamlı da.

Temiz su dalgaları i8’in yan kısımlardan akarak arka tarafa kadar uzanıyor.

BMW i8 Roadster 4 Element ProfilDikiz aynasının hizasına, bulutlu güzel bir gökyüzü teması verilmiş. Şelaleden akan suların, köpüklü halde yere çarpması, deniz yıldızları, yengeçler ve yüzen balıklarla sanatçı işinin hakkını fazlasıyla vermiş.

Milan Kunc, BMW’nin sağ tarafında daha farklı bir yere dikkat çekmiş.

BMW i8 Roadster 4 Element Okyanus TemaYel değirmenlerini gördüğümüz profilin sağ kısmında otlayan hayvanlar, çiçekler, uçan kuşlar, arılar…Bu kısım doğadan ilham alınarak sanatçı fırçasına yansımış.

Üstü açık hibrit aracın arka kısmı da tamamen farklı bir yöne dikkat çekmek için boyanmış.

Takla barlarının arkasından bagaj kısmına devam eden parça üzerine sanırız yanar dağ alev efektleri verilmiş. Stopların altında itibaren uzayda gezegen ve yıldızların yer küreden görünüşü verilmiş. Dünyamızı bir otomobil üzerinde resimle anlatan i8, açık artırma ile satılacak.

Sanat yüklü model satılmadan önce Prag’taki Invelt Showroom‘da gösterilecek. İkinci turunda Münih BMW Müzesi’nde insanlara gösterilecek. Alacak kişi dünyanın en çok ilgi çeken bir hibritine binmiş olacak. Ayrıca 1.5 litre 3 silindirli motorla toplamda, 368 ps’i daha fazla gözler üzerinde sürülecek. Temiz doğa için yapılan ve açık artırmada satılacak 4 Element BMW için siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum