Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

3D Yazıcıyla Hazırlanmış Lab 2 Titanium Kulaklıkları

3D Yazıcıyla Hazırlanmış Lab 2 Titanium Kulaklıkları

Stresli bir günü geride bırakıp, evinizin konforuna ve sıcaklığına kavuşabilme hayaliyle yola çıktığınızda, sabah koşularında ya da rahatlama ihtiyacı duyduğunuzda sevdiğiniz melodileri dinlemek, sizlere fazlasıyla iyi gelebilir. Arabanızın radyosundan, telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ya da MP3 çalarlarınızdan duyduğunuz canlandırıcı tınılar, ruhunuza dokunup moralinizi yükseltebilir. Ancak ses kalitesi düşük olan cihazlar veya beklenmedik cızırtılar, o an için canınızı sıkabilir. Bu nedenle, dünyanın en güçlü kablosuz hoparlörü, Devialet Gold Phantom gibi kaliteli ses cihazları, bu sorunu sizin için ortadan kaldırabilir.

Şık bir tasarım ürünü olarak piyasaya sürülen güçlü kulaklıklar da sevdiğiniz müzikleri tam anlamıyla sizlere yaşatabilir. Kasım 2007 tarihinden bu yana, Japonya merkezli bir firma olarak hizmet veren S’NEXT, 3D teknolojisini kullanarak meydana getirmiş olduğu tasarım harikası kulaklıklarla, hem göz hem de kulak zevkinize hitap ediyor. Sadece eşsiz tasarımıyla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle de müzikseverleri mest etmeyi başaran Lab 2 Titanium kulaklıkları ile müziği tamamıyla hissedeceksiniz.

İşte 3D teknolojisi ile hayat bulan Lab 2 Titanium kulaklıkları:

3D Yazıcı ile Şekillenen Tasarım Harikası Titanyum Kulaklıklar

3D Yazıcı ile Şekillenen Tasarım Harikası Titanyum KulaklıklarGünümüz ses cihazları piyasasında, oldukça havalı ve kaliteli kulaklıklar bulunuyor. Fakat muhtemelen piyasadakilerin hiçbiri, Japonya merkezli S’NEXT tarafından üretilen Lab 2 Titanium kulaklıkları kadar hoş bir görünüme sahip değillerdir. Firmanın Lab 2 ekibi tarafından tasarlanıp geliştirilen bu büyüleyici kulaklıkların dış yüzeyleri, Steampunk tarzıyla 3D boyutlama teknolojisi kullanılarak modellenmiştir. Dayanıklı titanyum materyalinin ana madde olarak kullanıldığı Lab 2 Titanium kulaklıkları, eşsiz ve göz alıcı tarzlarıyla hayranlık uyandırıyorlar.

Dayanıklı ve Kaliteli Materyalleri Bünyesinde Barındırıyor

Dayanıklı ve Kaliteli Materyalleri Bünyesinde BarındırıyorKişiye özel üretilen V-Moda kulaklıkları kadar çeşitli versiyonlara sahip olmamalarına rağmen, benzersiz sanat eserleri olarak karşımıza gelen Lab 2 Titanium kulaklıkları, “hassas ses reprodüksiyonu” amacıyla 15 milimetrelik dinamik bir sürücü ile donatılmış. Sürücünün arkası, düşük frekanslı ses üretimini geliştiren titanyum materyalinden inşa edilmiş. Gövdesi ise doğal bir ses tonu elde edebilmek için kulak kanalları ve ses kaynağı arasında bir boşluğu simüle etmek için tasarlanmıştır.

Lab 2 Titanium Kulaklıklarının Fiyatı

Lab 2 Titanium Kulaklıklarının FiyatıEşsiz özelliklerinin ve yapımında kullanılan kaliteli materyallerin yanı sıra, özel bir kimyasal işlemden geçerek de parlak ve tamamıyla pürüzsüz bir tasarıma sahip olmuş. Sadece 200 adet üretilen bu üst düzey kulaklıklar, 450 bin yen yani 4300 dolarlık fiyat etiketiyle de dünyanın en pahalı 3D yazıcı ile üretilmiş kulaklıkları olma unvanını da elinde tutuyor. Japon firma S’NEXT tarafından meydana getirilen Lab 2 Titanium kulaklıkları, hem tasarımları hem inşasında kullanılan teknoloji hem de kaliteli sese ulaşabilmemizi sağlayan özelliklerle müzikseverlerin hayallerini süsleyecek gibi görünüyor.

İşte S’NEXT Lab 2 Titanium kulaklıklarının 3D yazıcı ile oluşum süreci:

Geçmişten bu yana hayatımızın bir parçası haline gelen müzik, teknolojinin gelişmesiyle daha da etkileyici bir öğe haline geliyor. Hem yaymış oldukları kaliteli seslerle hem de göz alıcı tasarımlarıyla sevdiğimiz müzikleri en iyi şekilde bizlere sunmayı başaran Lab 2 Titanium kulaklıkları da teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en güzel yenilikler arasında yer alıyorlar. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz S’NEXT Lab 2 kulaklıkları ile hayatınıza renk katan melodileri tamamıyla hissetmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum