Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

31 Milyon Liralık Sözleşme Hissenin Artışını Tetikledi

ONCSM bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile imzalanan sözleşmeyle ilgili detay paylaştı. Ayrıntılar haberin içerisinde;
31 Milyon Liralık Sözleşme Hissenin Artışını Tetikledi
HABER GİRİŞ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM) bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile yapılan sözleşme hakkında bildiri paylaştı.

Şirket KAP bildirisinde bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil San.ve Tic. A.Ş. ile Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında imzalanan sözleşmeyi bildirdi.

Söz konusu sözleşmenin, 24 aylık kemoterapi ilaç hazırlama hizmet alımı kapsamında olduğuna dikkat çekildi. Sözleşmenin toplam bedelinin ise 31 milyon 456 bin 616,92 lira olarak imzalandığı kaydedildi.Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

İmzalanan sözleşme duyurusunun ardından ONCSM işlemlerine 197,9 liradan yükselişle başladı. Gün içindeki işlemlerinde 183,9-197,9 lira aralığında gezinen hisse bugün TSİ 12.20 itibarıyla yüzde 5,56 artışla 194 lirayı test etti.

Yatırımcısına aylık bazda yüzde 21,02 oranında kaybettiren ONCSM payları, yıllık bazda yüzde 47,34 oranında yükseliş gösterdi. Hisse haftalık bazda ise yüzde 2,75 oranında değer kaybetti.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın