Yatırım yapmaya başla!

Porsche’nin YerYüzü Uçağı 918 Spyder’da Çıkan Bir Hatadan Dolayı Geri Çağrılıyor!

Porsche'nin süper melezi 918 Syder'da çıkan bir sorundan dolayı servislere geri gelin çağrısı yapıldı!
Porsche’nin YerYüzü Uçağı 918 Spyder’da Çıkan Bir Hatadan Dolayı Geri Çağrılıyor!

Zenginseniz ve de hayatınızın bir köşesinde çok özel bir otomobile sahip olmak istiyorsanız Porsche 918 Spyder tam sizlik bir araç olacaktır. 2013 – 2015 yılları arasında Carrera GT’nin yerine getirilen 918, tamamen farklı bir mantık çerçevesinde Alman marka ailesine getirilmiştir.

Bir bakıma bazı modellerin şu andaki ana temasının başlangıcı olarak da görebiliriz. RSR ve Spyder olmak üzere 2 farklı kasa tipinde sunuldu. Porsche’den gelen bir habere göre 918’in süspansiyonlarında bir sıkıntı olduğu ve ileriki zamanlarda büyük sorun teşkil edebileceği söylendi.

İncelemelerden Sonra Müşterilere Servis Çağrısı Yapılmış

İncelemelerinden Sonra Müşterilere Servis Çağrısı YapılmışToplamda 305 adet 2015 918 Spyder’ın süspansiyon kollarının bağlantı millerinde sorun olduğu, ileride bunların çatlama olasılığından bahsedildi. Riske atılamayacak bir fabrikasyon hatanın, sürüş esnasında kırılacak parçaların trafik kazalarına sebebiyet verebileceği vurgulandı.

Yapılacak işlemler tamamen ücretsiz olacak ve yapım süresi yaklaşık 8 saat . Nelerin yapılacağına gelirsek; zayıf kalan parçaların ve sonradan aşınacakların listelenmesiyle en güçlüleriyle değiştirilecek. Sevindiren kısmı ise zarar gören süspansiyon parçaları yüzünden birinin kaza yapmamış olması.

Porsche 918 Serisi Yüzünden Bundan Hariç 2 Kez Daha Geri Gel Çağrısı Yapıldı!

Porsche 918 Serisi Yüzünden Bundan Hariç 2 Kez Daha Geri Gel Çağrısı Yapıldı!Yanılmıyorsak ilki; 3 veya 5 aracı kapsayan arka akslarında çıkan sorunlarından dolayı çağrılmışlardı. İkincisi ise 2016 yılında emniyet kemerlerinde durup dururken bir sıkışma hatası çıktığı tespit edilmiş.

918 Spyder Oldukça Hızlı ve Pahalı Bir Hiper Otomobil!

918 Spyder Oldukça Hızlı ve Pahalı Bir Hiper Otomobil!Marka içerisinde vakit alan Ar-Ge çalışmaları ile yüksek maliyeti ile ünlü 918, 4.6L V8 bir benzin motorla çalışıyor. Ortadan motorlu karoserine ek olarak 283 + 283 toplamda 616 beygir sağlayan 2 adet elektrikli motor barındırıyor. 6.8 kWh lityum pil paketine sahip.

Melez motorlu araçların en hızlılarından olan 918 Spyder’ı 2.5 saniyede 100 km’ye çıkartıyor. 2013 çıkış yılında 845 bin dolar gibi yüksek bir fiyata satıldı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum