Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

30 Bin Dolarlık Düğünü İptal Olan Gelin Evsizlere Ziyafet Verdi

Bir hafta önce bütün hazırlıklar tamamlanmışken nişanlısından ayrılan genç kadın, binlerce dolarlık düğün yemeğiyle evsizlerin yüzünü güldürdü. İşte detaylar:
30 Bin Dolarlık Düğünü İptal Olan Gelin Evsizlere Ziyafet Verdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Indiana eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki Sarah Cummins, şu günlerde en çok konuşulan kişiler arasında. Çünkü o düğün tarihinden yalnızca 1 hafta önce nişanlısıyla ortak bir karar alarak, evlenmekten vazgeçti. Fakat bütün hazırlıkların yapılmış olması 30.000 dolar ödeyerek ayarladıkları düğün yemeklerinin çöpe gitmesi anlamına da geliyordu.

Amerikalı genç kadın Ritz Charles Oteli’yle görüşmesine rağmen paranın iadesi mümkün değildi.

paranın iadesi mümkün değildi

Düğünün iptalinin üzüntüsü Cummins’i yeteri kadar üzmüşken bir de o kadar paranın çöpe gidecek olması derdi çıkmıştı. Sonunda Cummins’in aklına parlak bir fikir geldi.

170 kişilik düğün yemeğine evsizleri çağıracak, böylelikle iptal olan düğünü birilerini sevindirmiş olacaktı.

170 kişilik düğün yemeğine evsizleri çağırdı

Civardaki evsizler düğün günü otele otobüslerle taşınırken; Cummins karınları zar zor doyan insanlar için küçük de olsa bir iyilik yaptığını düşünerek teselli oldu.

2 senedir evlilik planı yapan çiftin ayrılık kararını neden aldığı ise bilinmiyor.

çiftin neden ayrıldığı bilinmiyor

Ancak Cummins’in eski nişanlısı Logan Araujo “Sarah’nın bu zor bir zamanda böylesine özverili ve düşünceli bir karar vermesinden dolayı mutluyum” şeklinde konuşmuş.

Sonuçta; üzüntüsünü bir kenara bırakmayı bilen ve karaları bağlamak yerine düğün yemeğini iyi bir amaç için kullanan bu genç kadın tebrik edilmeyi hak ediyor. Zira günümüzde, düğünü iptal olan Mariah Carey 250 bin dolarlık gelinliğini klibinde ateşe verdi benzeri haberlerle de karşılaşıyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu