Yatırım yapmaya başla!

250 Milyon Dolarlık Ultra Lüks Bel Air Köşkünden Göz Kamaştıran GörüntülerKöşkler, malikaneler, süper lüks arabalar… Zengin insanların hayatındaki vazgeçilmez olan ve akla ilk gelen mülkler olarak söyleyebiliriz. Çok yüksek miktarda varlıklı olan insanların hayat standartları da oldukça yüksek seviyelerde olmaktadır.

Genellikle paranın daha çok parayı getirdiği bu dünya düzeninde, zengin ve varlıklı olan insanların yaşadığı hayatlara, pek çok insan gıpta etmektedir. Videoda fazlası ile zengin olan insanların yaşayacağı bir köşkün görüntülerine tanık olacaksınız. 250 milyon dolar gibi uçuk bir değer sahip olan ultra lüks Bel Air köşkü, her bir köşesi ile hayranlık uyandıran bir görüntüye sahip.

Köşkün tanıtım videosunda, farklı açılardan etkileyici görüntülere tanık olunuyor. İlk olarak Drone ile çekilmiş görüntülerde, muhteşem köşkün kuş bakışı görüntüleri ile karşı karşıya geliyoruz. Havuzu, terası ve dinlenme alanları ile bu köşk, ilk andaki görüntüsü ile izleyeni içine çekecek cinsten.

Köşk, Helikopterlerin inmesi için pisti bünyesinde bulunduruyor. Lüks otellerde bulunan havuzları andıran bir havuza yine bu köşkte yer verilmiş. Havuzun etrafındaki teraslar ve dinlenme alanları, muhteşem bir eğlence merkezini andırıyor.

Köşkün alt kısmında süper lüks arabalara sahiplik edecek bir otopark bulunuyor. Eğer araba koleksiyonu olan biriyseniz arabalarınızı bu köşkün çatısı altında toplayabilirsiniz. Birbirinden lüks ve tarz arabaların bir araya toplandığı görüntüler lüks hayat kavramının ucu bucağı olmadığını bizlere gösteriyor.

Köşk içindeki atmosferi ile muhteşem bir salonu andırıyor diyebiliriz. Bu malikane dev ekranları, toplantı ve yemek salonları ile çok sayıda insana ev sahipliği yapabilir. Evin her bir köşesinden yansıyan görüntüler, kendisine biçilen değeri açıklar nitelikte.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde bulunan Bel Air köşkü, 250 milyon dolarlık değeriyle dünyanın en lüks ve pahalı köşklerinden biri olarak anılıyor. İç ve dış görüntüleriyle parmak ısırtan konfora sahip bu köşke dünya üzerindeki sayılı zenginlerin sahip olabileceğini söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum