Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

238 Futbolcunun İsmi Kullanılarak Yapılmış Muhteşem Shape Of You Uyarlaması238 Futbolcunun İsmi Kullanılarak Yapılmış Muhteşem Shape Of You Uyarlaması

Ed Sheeran’ın seslendirdiği Shape Of You son günlerde Dünyada en çok dinlenen şarkılardan birisi olmaktadır. Milyonlarca insanın çılgınca dinlediği şarkı bu sefer çok farklı bir yorumla karşımıza geliyor.

İzlediğiniz videoda 238 futbolcunun ismi kullanılarak yeniden uyarlanmış Shape Of You şarkısına tanık oluyorsunuz. Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en çok tanınmış isimlerine rastladığımız bu şarkıda isimlerin kusursuz bir şekilde şarkıya yerleştirildiğini söyleyebiliriz.

İsmi geçen futbolcuların hem günümüzde oynayan gem de geçmişte futbol tarihine iz bırakmış oyuncular olduğunu görebilirsiniz. Eğer futbola ilgiliyseniz bu uyarlanmış şarkıyı severek dinleyeceksiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum