Yatırım yapmaya başla!

225 Liraya 189 Kişilik Uçağı Kapattı!

Fotoğrafçılık ve yazarlıkla uğraşan Karon Grieve’ın dev uçaktaki yalnız yolculuğu tüm dünyanın dikkatini çekti. İşte detaylar…
225 Liraya 189 Kişilik Uçağı Kapattı!

Hemen şimdi göreceğiniz Karon Grieve isimli kadın, diğerlerine kıyasla daha düşük ücretli olan bir havayolu şirketinin uçağında tek başına yolculuk yaptı. Ve bu ayrıcalığı yaşamak için satın altığı ekonomik sınıf uçak biletinin dışında fazladan bir kuruş bile ödemedi.

Peki, 57 yaşındaki kadın ne yaptı da dev uçakta 4 saat boyunca tek başına yolculuk yapabildi? İşte Karon Grieve’in şaşılacak şansı!

Dunlop’ta yaşayan Karon Grieve, İskoçya’nın Glasgow şehrinden Girit adasına gitmek için Jet2’den 46 euroluk uçak bileti satın aldı.

Karon Grieve,  Jet2’den 46 euroluk uçak bileti satın aldı

Ve düşük maliyetli denilebilecek havayolu şirketinin 189 kişilik uçağında tek başına uçtu. Çünkü check-in yaptırmaya gittiğinde, uçuş için yalnızca 3 yolcunun rezervasyon yaptırdığını öğrenmişti.

Diğer iki yolcu da uçuşa katılmayınca, Karon Grieve 4 saatlik Girit yolculuğunu bir başına tamamlamanın keyfini yaşadı.

Karon Grieve 4 saatlik Girit yolculuğunu bir başına tamamlamanın keyfini yaşadı.

Durumu sosyal medya hesaplarından paylaşan Grieve, birinci sınıf bölümündeki ilk koltuğa alınmanın ve tüm ekibin ona hizmet etmesinin kendisi için sıra dışı bir deneyim olduğunu belirtti. Hatta öyle ki uçuş boyunca pilot, tek yolcusuna ismiyle seslenmiş ve yolculuk süresince onun için bilgilendirmeler yapmıştı.

Çok az insanın yaşayabileceği bu deneyimden mutluluk duyduğunu belirten Karon, yolculuk sonunda bavulunu almak için de hiç beklemedi.

Karon Grieve 255 liraya kocaman uçağı kapattı

Ayrıca şanslı kadın, geçen sene aynı yere aynı havayoluyla gittiğinde de yalnızca 8 kişiyle uçtuğunu belirtti.

Sonuçta; Yunanistan’ın en büyük adası Girit’e polisiye bir aşk romanı yazmak için gittiğini söyleyen Karon Grieve, böylelikle daha tek kelimesini bile yazmadığı eserinin de tanıtımını yapmış oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum