Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

2024’ün Zirvesini Gören Altcoin için İddia: Daha da Yükselecek!

TRON fiyatı, 12,6 milyon doların üzerinde token yakılmasının ardından 2024 yılının en yüksek seviyesine yükseldi. Fiyat bundan sonra nereye gidebilir? Detaylar;
2024’ün Zirvesini Gören Altcoin için İddia: Daha da Yükselecek!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Justin Sun’ın arkasında olduğu TRON ağı kısa süre önce büyük miktarlarda token yakımıyla gündeme geldi. Altcoinin fiyatı, Çarşamba günü birkaç yılın en yüksek seviyesi olan 0,14048 dolara yükseldi. Aylık getirisi yüzde 30’un üzerinde seyreden altcoinin fiyatındaki bu yükselişin nedenleri ve yakın gelecekteki muhtemel fiyat hareketleri ise merak ediliyor.

Varlığın son dönemde elde ettiği kazanımların muhtemel itici gücü olarak iki katalizör öne çıkıyor: TRON’un ekosistem varlıklarını Bitcoin blok zinciriyle entegre etmeye yönelik yol haritası ve projenin tokenlarının bu hafta yakılması.

Katalizörler TRON’un Son Kazançlarını Destekliyor

TradingView’den alınan veriler, TRON fiyatının son yılların en yüksek seviyelerinden birine ulaştığını göstermesinin yanı sıra token için bir sonraki kilit seviyenin Mayıs 2021’deki 0,17 dolarlık zirve olduğunu ortaya koyuyor.

Tronscan verilerine göre ağın geliri 20 Şubat’ta 1.757 milyon doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Tronscan

Bu tablo, TRON için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Protokolün günlük olarak tahsil ettiği ücretleri yakması nedeniyle ağ, Salı günü toplam 12.622.236 TRX tokenını yaktı. TRON fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,13998 dolardan işlem görürken token, Perşembe günü son yılların en yüksek seviyesine yaklaştı.

GCM Yatırım Banner

Ayrıca, Justin Sun’ın TRON’un yol haritasına ilişkin son açıklaması da altcoinin kazanımlarını destekliyor. Sun, TRON ağ varlıklarının Bitcoin blok zinciriyle nasıl entegre olacağını ve projenin Ordinals ve Bitcoin Layer 2 çözümlerine nasıl gireceğini açıkladı.

Bu iki katalizörün TRON fiyat artışını desteklediğine dikkat çekiliyor.

“TRON Fiyatı Daha da Yükselebilir”

Altcoin fiyatının şu anda yükseliş trendinde olduğunu söyleyen kripto analisti Ekta Mourya ise hedefin Mayıs 2021’deki 0,17 dolarlık zirve olduğunu; bir düzeltme durumunda sırasıyla 0,13124 dolar, 0,12552 dolar veya 0,12090 dolardan destek bulunabileceğini ifade etti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) göstergesindeki yeşil çubukların pozitif momentum olduğunu gösterdiğini ve TRON fiyatının Perşembe günkü kısa düzeltme sonrasında yükselişini sürdürebileceğini sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.