Paylaşım
in G+

Navara Dark Sky Konsept Kendi Gözlem Evini Taşıyor!


 

Hannover Motor Show'a hazırlanmış Nissan Navara Dark Sky Konsept'i kendine hayran bırakıyor...

Çalışmaların çoğunun şirketler tarafından bilerek yayınladığını düşünebiliriz. Bazen boşluğa düşülüp, ansızın karşımıza gizli yürütülen bir çalışma çıkabiliyor. Nissan’ın Navara Dark Sky konseptini görünce sanki gizli yürütelen bir çalışmanın sızdırılmış görsellerine bakıyoruz gibi oldu.

Hannover Motor Show gösterimine hazırlanan bu göz alıcı kamyonet, biraz erken geldi. Dünya dışı yapı üzerine şekillendirilen Navara, en yakışıklı halini sunuyor. Bakalım Navara Dark Sky konsept arkasında ne çekiyor!

Tek Bir Görselde Anlatılacak Çok Şey Var!

Bazen insan bir resme sadece bakmak ister! O durumlardan birini yaşıyoruz. Bu Japon harikası İngiltere için yapılan N-Guard versiyonundan çok farklı ögeler taşıyor. Son şeklini aldıktan sonra Navara’ya farklı kıtalardan harika çalışmalar gelmişti ancak bu en sıra dışı olanı.

Sırtında mini gözlem eviyle gezen uzay konseptli Navara‘nın Led geçirilen tamponunundan ziyade farların yeni aydınlatma düzeni fazla agresif duruyor. Takılan tavan rayları üzerine gece görüşleri için  yardımcı ışık grubunu görüyoruz.

Mars yüzeyine çok yakışacak aracın lastiklerinin jant tipleri de Rover Mars keşif aracınınkileri andırıyor. Off road tipi dişli lastikleri, yükselen karoseri altında Navara Dark Sky konseptini tamamlıyor.

Kuşkusuz herkes böyle bir modifiye edilmiş Navara’ya binmek ister. Belki çeki demirine takılı “mobil gözlem evi” olmayabilir. Arka kısımda roll bar ve değişik desenlerle gördüğümüz Navara, kesinlikle listelerde insanlara sunulmalı. Navara Dark Sky konseptin diğer detayları için bizi takip edin…

> Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı