Yatırım yapmaya başla!

Acura’nın RDX’ine Adapteli Yeni MDX ve TLX’in Olası Görüntüleri!

Acura, yeni yüz hatlarını vereceği modellerine dair AcuraZine'den görseller geldi!
Acura’nın RDX’ine Adapteli Yeni MDX ve TLX’in Olası Görüntüleri!

Acura’nın güzelleştirilen model gamı için TLX ve MDX de hazırlanıyor. AcuraZine adlı bir forumda yayınlanan bazı tahmini çizimlerde, sedan ve SUV aracın RDX uzantılı tasarım tiplerini gördük. Görsellerin Japon markadan sızdırılmış olabileceği söyleniyor. Ya da özel bir tasarımcının hayalindeki modelleri çizimlere aktarması. Honda tarafında araç dış görünümlerinde göz ziyafetini yaşatan çalışmaları SUV araç geçiti RDX’te yaşamıştık.

Sedan ve 4×4 alanlarındaki 2021 planlamasına dair gönderilen görseller, araçların ızgara, far, kaput ve çeşitli bileşenlerde ortak yapım süreçlerini işaret etmekte. Özellikle, Lexus gibi Amerikan pazarında hakim olan Acura’nın rakip boyutları ve duruşlarından fazlaca örnek aldığını görebiliyoruz. İşte yenilemesi yapılacak TLX ve MDX’in son halleri.

Son yenilemesini 2018 yılında geçiren TLX’in 2021 makyaj operasyonu yapılacak.

2021 Acura TLX Sedan ÇizimleriKendine has görünümlerle araç stillerini belirleyen Acura, son nesil TLX’in ön görünümünü oluşturan parçalarda, sağlam işler yapmıştı. Dış dünyaya sert çizgilerle gelen sedanın olası yeni hali, görseldeki gibi olacağı söyleniyor. Bakılası hallerini sürdüren TLX’in yenilikleri arasında farların siyah taban üzerinde, LED düzeni değişmeden, daha zarif duruşlarla verilmiş.

5 köşeli ızgara, tampondan alan çalarak büyütülmüş. Profilden bakıldığında karakter çizgilerinin güçlendirildiğini görmekteyiz. Geniş sedanın emin olmamakla birlikte dingil açıklığının artırılıp, zemin yüksekliğinin düşürülmüş olduğu kanısındayız.

TLX’in arka kısmına geçtiğimizde; stop şekil ve düzenin tamamen değiştirilerek, daha ağır görünüme getirilmiş. Artırılan bagaj yüksekliği neticesinde TLX’in daha kaslı yansıtıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca klasik difüzör düzenli tampon yerine, daha farklı bir çalışma yapıldığı da gözlerden kaçmıyor.

TLX’in son değişimi üzerinden gelecek kokpit tipinde, üst kısma gömülü bilgi-eğlence sistemi, aynı noktada tablet tiple değiştirilmiş. Modern anlayışa göre hareket etmesi beklenen Acura, acaba çift ekran düzeninden çıkıyor mu? Direksiyon daha sportif ve üç kollu. Arka kısımda gösterge panelinde dijital bir çalışma olduğunu sezinliyoruz. Tam olarak belli olmasa da vites etrafı düzeninde de ufak dokunuşlar olabilir.

2019 yılında güncelleme geçiren MDX’in de sonraki yenileme operasyonunda TLX şekline bürünmesini bekliyoruz.

2021 Acura MDX SUV ÇizimleriA-Spec görünüm paketiyle 2019 model yılında gelen MDX farklı dış renk paketleri, geliştirilmiş 9 ileri otomatik şanzıman, 20 inç alüminyum jantlar, daha büyük çaplı egzoz çıkışları, Alacantara ve bir takım teknolojik eklemeler. Modellerin birbirlerine uydurulma değişimlerinde MDX’in alacağı kupa resmi belli.

Sedanda nasıl bir ilerleme ve görüş belirlenmiş ise, SUV araçta da aynısı olmuş. Farların aynı olup, tampon ve ızgara kısmında biraz daha dar formaların izlendiği söylenebilir. Onun dışında MDX sadece yüksek.

Bir Acura temsilcisinin yaptığı açıklamada, “Bu kavramsal oluşturma işlemleri, yalnızca yerleştirme için RDX’in kullanıcı arayüzü yazılımında derinlere gömüldü. Yapımlar kavramsal ve Hassas Konsept tasarım dilimizi temel alsa da, beklenti ve olumlu tepkiden memnunuz ve gelecek Acura ürünlerinin ayrıntılarını uygun zamanda paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. ” dedi. Bakalım Japon markada modeller gerçekten böyle mi gelecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum