Yatırım yapmaya başla!

2020 Subaru Legacy Yüksek Güç Üreten Boxer Motorla Geldi!

Subaru'nun güçlü ve lüks sedanı 2020 Legacy kokpit ve motor kısmına iyi hazırlanmış.
2020 Subaru Legacy Yüksek Güç Üreten Boxer Motorla Geldi!

Subaru Legacy, D segmentin en dengeli sedanlarından biri olarak 1989 yılından beri üretilmekte. Bir Japon olarak üretim amacı ve donanımları Amerika’ya yöneliktir. Legacy, wagon türevleriyle de üretilerek, geniş ailelerin bol eşyalı tatil olaylarına farklı bir açı getirmiş. 6 nesildir üretilen Legacy, son haliyle Chicago Otomobil Fuarı’nda kendini gösterdi. Selefine göre kesinlikle daha güçlü.

Toyota Camry, Honda Accord ve Mazda 6 her ne kadar vatandaşı olsa da ABD kıtasında düşmanlıkları dillere destan. Gruptaki herkes teknoloji ve sağlamlıklarıyla saldırıyor ve savaşın galibi gerçekten belli değil. İlk bakışta Legacy değişimleri belli olmasa da kokpit ve kabin sergilemesinde ikna olacaksınız!

Legacy, makyaj öncesine göre çok fazla bir değişim geçirmemiş.

2020 Yeni Subaru LegacyDinamik duruş çizgisinden ayrılmadan yapılanlar arasında; tamponun biraz daha genişletilmesiyle birlikte Legacy’e daha geniş bir görünüm verilmiş. Ön difizörde birkaç kozmetik dışında bir fark göremedik. Subaru bakışlarını veren Led teknolojili farlarında da değişim olmamış.

Legacy farklı versiyon tipleriyle dış yapısında farklılaştırılmış.

2020 Yeni Subaru Legacy ArkaDış kısımda farklar Sport modelde hissedilecek. Standart 2.5L motorla gelen Legacy Sport, özel bir arka tampona, parlak siyah yan aynalara, bagaj kapağı spoylerine ve koyu tonlu 18 inç alaşım jantlara sahip olacak.

Kabin içi renkler ve bazı parçaların içerikleri değiştirilmiş.

2020 Yeni Subaru Legacy KabinTouring versiyonda, renk tonuyla bir aracı normalden daha lüks gösteren Nappa deri uygulaması yapılmış. İkinci bir kalite algısı oluşturan öge de krom detaylar. Sport için koltuklarda, kapılarda ve vites kolunda kırmızı renk detayı kullanılmış. Ayrıca vites topuzu ve pedal seti de versiyona uygun seçilmiş.

Bilgi ekranı ve bağlantı özellikleriyle Legacy daha teknolojik.

2020 Yeni Subaru Legacy Kokpit ÖzellikKalite algısı yüksek duran dokunmatik ekran, 11.6 inç boyutunda. Premium, Sport ve Limited’lere standart olarak geliyor. Apple CarPlay ve Android Auto bağlantıları ile yeni Starlink SmartDeviceLink uygulamaları 2020 Legacy’de olacak. Böylelikle araç içi Starlink teknolojisinin her nimetinden lüks sedanda faydalanmış.

Donanım özelliklerine devam ettiğimizde; 10 yünlü ve 3 farklı kademede ısı verebilen deri koltuk verilmiş. Touring’de ekstra olarak havalandırmalı koltuklar ve ısıtmalı direksiyon olacak. Ayrıca isteğe bağlı olarak 12 hoparlörlü Harman Kardon birinci sınıf ses sistemiyle kaliteli müzik dinlemeye olanak sağlanacak.

2020 Subaru Legacy pasif güvenlik elemanlarında da rakiplerinin önüne geçecek.

2020 Yeni Subaru Legacy GüvenlikAktif güvenlik sistemlerini anlatmadan önce pasif güvenlikten bahsedelim. Legacy eskisine göre daha düşük bir ağırlık merkezine sahip. Yeni platform burulma ve süspansiyonda %70, şasi sertliğinde ise %100 artırılmış. Bunların hepsi bir araya toplandığında Legacy %40 daha fazla enerji emiyor.

Aktif güvenlikte; Şerit Merkezleme işlevine sahip EyeSight Sürücü Yardımı, bir DriverFocus Dikkat Azaltmama sistemi, ön görünüm mönitörü, şerit değiştirme yardımı, arka çapraz trafik uyarısı, otomatik frenleme ve kör nokta tespiti özelliklerine sahip olacak.

2020 Legacy, atmosferik ve turbo beslemeli motorlarla ortamda fazla bir otomobil bırakmayacak!

2.4L hacimli motor turboşarj desteği ile 260 ps güç ve 375 nm tork üretiyor. Lineartronic CVT şanzıman aktarımları yaparken, 6.1 saniyede kalkış süresi tamamlanıyor. Rakamlar müthiş. Atmosferik basamakta Legacy’e 2.5L Boxer motor kullanıyor. 182 ps ile yola çıkıyor ve 8.4 sn‘de hızlanmasını tamamlıyor.

Yeni Subaru Legacy’nin hazırlanış biçiminin hoşumuza gittiğini söylemek istiyoruz. Dış yapısında belirgin değişimler olmasa da, zaten güzel olan tasarıma fazla da bir şey yapılmasına gerek duyulmamış. Donanım ve kabin içerisinde kalite algısı yüksek malzemeler kullanılmış. Motor kısmında atmosferik ve turbo beslemeli seçeneklerin sunuluyor olması çok iyi. Kısaca 2020 Subaru Legacy, olması gerektiğinden daha iyi olmuş!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum