Yatırım yapmaya başla!

2020 Yeni Land Rover Defender James Bond Setinde Yakalandı!

Uzun süredir yoğun olarak çıkışını takip ettiğimiz 2020 yeni Defender'ın en net çıplak görüntüsü yakalandı!
2020 Yeni Land Rover Defender James Bond Setinde Yakalandı!

Üretimi durdurulduktan sonra bir daha üretilmeyeceği zannedilen ve Land Rover’ın yeniden start verdiği Defender ilk defa kamuflajsız görüntülendi. Attığı her adımı takip ettiğimiz sağlam karakterli SUV’un ön görünümünden kareleri de yakalamıştık ve en azından far yapısının nasıl olacağını görmüştük. Kaputsuz bir resimle gelen aracın ızgara kısmı da üretim şeklinden haber veriyordu.

Güncel Range Rover modellerine çok benzeyeceğini düşündüğümüz Defender’ın biraz da olsa kendine has duruşları verilmiş. James Bond’un yeni seri filminde yer alan aracın sizce alanı daraltılmış mı?

Film setinde shedlocktwothousand adlı Instagram kullanıcısına yakalanan Defender, ilk defa bu kadar net gözüküyor.

View this post on Instagram

I’m not going to get in trouble for this — because it’s all over #facebook at the moment! Here is what looks like the first uncovered #defender2020 — straight (apparently) from the film set of the new #bond movie! Makes sense! A few things come to mind. Firstly, the winch is excellent. Secondly, the alpine windows are still there! Thirdly, the rear passenger door looks massive — you’ll never open that in a Tesco car park! Fourthly, there seems to be quite a bit of wheel clearance (though it’s unknown if this is standard height, off road height, or on coils!). Fifthly, checker on the bonnet (yes, the bonnet is a funny shape and there is no real wing to speak of). Sixthly, I’m not sure about the mirrors at all. Seventhly…. well, this could clearly go on a bit! #landroverdefender #allnewdefender #landroverdefender #landrover #thebest4x4xfar #landrovertheworldover #landroverworld #bignews #didntmakefrankfurt #someonesheadwillrollforthis #spyshot #spyfilm #jamesbondfilmset #allnewdefender2020 #newdefender #newdefendernews #newlandroverdefender #defender #landroverdefender #landroverdefender110 #defender110

A post shared by Steven Firth (@shedlocktwothousand) on

Land Rover Defender’ın sette bulunuş amacının bir reklam olabileceğini düşünüyoruz. Sokaklarda, dağlarda ve buzlu yollarda testlere tabi tutulan yeni İngiliz SUV’un far yapısı prototiplerden gördüğümüz gibi. Kare karoserden araç, daha yuvarlak hatlara kavuşturulmuş. Ön kısım için geçerli!

Kare formlu far yapısı içerisinde, yuvarlak LED şekilleri güzel bir duruş izlenimi veriyor. İnce bir ızgara ile ele alınan Defender’ın hava alma kısmı sadece alt kısım olarak gözüküyor.

Gömme çeki vinciyle sette yer alan Defender’ın sanki biraz küçüldüğü gözüküyor. Elbette tek kare fotoğraf bizi yanıltıyor olabilir. Farklı açılardan bakılsa daha net yorumlar yapabilirdik.

Aracın ön kısımdan sonra tavanı yine düz bir çizgide ve kutu tasarıma devam edilmiş. En büyük göze çarpanlar arasında aracın zemin boşluğunun fazlalığı. Üzerindeki arazi lastikleri birkaç santim etki etmiş olsa da gerçekten yerden yükseltilmiş gerçek bir off road aracı haline gelmiş. Aynı zamanda süspansiyon sisteminde çok özel modlarla beraber görülmemiş off road özelliklerinin gelmesini bekliyoruz.

Yeni arazi canavarının sızdırılmış özelliklerinde; Defender 90, 110 ve 130 versiyonları şeklinde satılacağını onayladı. Orta büyüklükte dört kapılı olarak piyasada yerini alacak ilk varyant 110 olarak karar verildi. 90 Serisi 2020 Mart olacak ve 130, yani 8 koltuklu Defender’ı ise sanıyoruz ki seneye yollarda göreceğiz. İlk 110’nun satışı da Ekim ayında gerçekleştirilecek.

Motor seçenekleri arasında 2.0L üzerinde 197 ps-237 ps‘lik dizel motor yer alırken, 3.0L altı silindirli 296 ps’lik ikinci bir dizel motora yer verilecek. Toplamda 3 dizel motor oluyor. Öte yandan 2.0L 296 ps’lik benzinli yanında, 3.0L hacimli 398 ps güç üreten plug-in hibrit de yine 6 silindirli şekilde müşterilere sunulacak. 2020 model yılına hazırlanan Defender için elimize geçen bilgiler bunlar. Farklı ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum