Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

2020 Toyota Highlander SUV’un New York Öncesi 3D Görüntüsü!

Toyota'nın Highlander isimli yeni SUV'u 3D artırılmış gerçeklik çalışması ile Michael Murphy tarafından gözler önüne serildi. İşte detaylar;
Son Güncelleme: 
Yorum

Yaklaşık 3 ay önce Toyota’nın Amerika ve Avrupa çok sevilen SUV modeli Highlander’ın tuhaf kamuflajlı görüntülerini sizlerle paylaşmıştık.

Japon marka SUV segmenti üzerindeki hakimiyet çabasının en iyi göstergelerinden birisi bu araç. 2017 yılında makyajlanarak, ufak dış operasyonların dışında, güvenlik teknolojilerinde ilerleyerek iyi donanımlara sahip olmuştu.

4.nesli için hazırlıklara devam edilirken, Carscoops‘un YouTube’de yayınladığı bir dijital gösteride, Highlander’ın profil kısmından genel hat yapıları gösterildi. Videoda izlediğimiz 3D artırılmış gerçekçilik çalışmasını Michael Murphy tarafından yapıldığı söylendi.

2020 Highlander tamamen yenilikçi çizgiler eşliğinde gövde tipi oluşturulacak. Henüz çıkmamış ve ağır kamuflajla saklanan bir aracın bu illüzyon gösterisi için epey emek verilmiş. Öyle ki Murphy bunun için 2 ay uğraşmış. Farklı açı çizimleri ve parçalara yapılan 3D görüntüde Highlander’ın önden yuvarlak hatlarıyla birlikte büyük SUV duruşu profilden devam ettirilmiş.

Önceki prototip yazımızda dediğimiz gibi 2020 4. nesil Highlander’ın RAV4’ten ilham alınacağının üzerinde durmuştuk. Keza video görüntülerinden de bir şekilde bu doğrulanmış oluyor. Yan görünümler her iki Toyota modeli için benzer kareler veriyor.

 

 

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu