Yatırım yapmaya başla!

2020 Yeni Toyota C-HR’a Daha Güçlü Hibrit Güç Merkezi Geldi!

Toyota, 2020 makyajlı C-HR'ın motor, sürüş konforu ve bağlantı özelliklerinde güzel iyileştirmeler yapmış.
2020 Yeni Toyota C-HR’a Daha Güçlü Hibrit Güç Merkezi Geldi!

Toyota’nın kompakt araç platformu üzerinden çıkardığı C-HR‘a motor takviyesi geldi. Yeni marka yüzünü taşıyan ilk modellerden olan crossover, 2013 yılında Toyota baş mühendis Hiroyuki Koba tarafından başlatılan heyecanlı projelerinden birisidir.

2017 model yılı olarak sahnelerde yerini alan C-HR, hibrit motoruyla birlikte dünya genelinde inanılmaz şekilde hızla tanınan model oldu. Verimlilik ve yüksek performans açısından ileri bir çalışması yapıldığı söylenen C-HR’ın aynı zamanda sürüş özelliklerinin de artırıldığı bildirildi. İşte detaylar;

Yeni Toyota C-HR için güzel bir tazeleme paketi oluşturulmuş.

2020 Makyajlı Toyota C-HR CrossoverModelin iç ve motoru dışında dış hatlarında da versiyonu belli edecek dokunuşlar gerçekleştirilmiş. DRL gündüz farları mercek kısmının yanına koyulmuş. Açılı şekillerde far etrafını saran ışık düzeni değişerek, siyah zemin üzerinde C-HR’ın daha keskin durmasını sağlamış.

Tamponların son güncelleme dışında köşe kulak kısımları dik formalarda ve sis farı içerisine gömülmüş. Genel olarak yeni hibrit motorluya siyah arka plan uygulanmış.

Toyota C-HR’ın geleneksel 1.8L Hibrit motoruna ek seçenek geldi.

2020 Makyajlı Toyota C-HR Crossover Dış DeğişimlerC-HR’ın standart hibrit motoru 1.8L hacimli ve 122 ps güç üretiyor. Yüksek Sürüş Performansı ve Yüksek Verimlilik sloganı ile gelen yeni motorda hacimler 2.0L’ye Hibrit Dinamik şeklinde çıkıyor. Hacimle birlikte güç miktarlarında da önemli artış olarak C-HR 184 ps ile hareket etmesi sağlanmış.

Japon markanın kompakt aracının her iki versiyonunda yerleşmiş yetenekleri korunurken, yeni bir süspansiyon tasarımı ve geliştirilmiş direksiyon hisli ESP ile sürüş konforu artırılmış. Bununda yanında Toyota, C-HR’ın kabin gürültüsünü daha da azaltacak NHV paketiyle sunuyor.

Yeni aktarma organları ile donatılan C-HR, WLTP’ye göre 118 g/km’ye kadar CO2 salınımını sağlarken, baz hibrid model 109 g/km olarak derecelendirildi. Toyota, iki hibridin yanı sıra diğer motorlardan söz etmiyor, bu yüzden 116 ps’lik 1,2 litrelik turboşarjlı benzin ünitesinin artık mevcut listelerde olmadığını anlıyoruz. Şaşırtıcı olmayan bir karar diyebiliriz.

Toyota kabin içi bilgi-eğlence sistemlerini güncellemiş.

2020 Toyota C-HR, Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefon entegrasyonunu içeren yeni bir multimedya sistemini kullanacak. Yeni yazılım Avrupa yol haritalarını havadan güncelleyen en son sürümü içeriyor.

Makyajlı Toyota C-HR, İngiltere’de giriş seviyesine 31.480 $ istiyor. Tasarım, Excel ve Dinamik sınıflar da mevcuttur ve iki hibrit güç aktarma organından herhangi biriyle elde edilebilir. 2020 Toyota C-HR serisi “Orange Edition” ile son yüzünü almış oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum