Yatırım yapmaya başla!

2020 Supra’nın Cabrio ve Shooting Brake Hayalleri!

Toyota'nın daha çok taze olan Supra'sına iki farklı tasarımcıdan müthiş yorumlamalar gelmiş.
2020 Supra’nın Cabrio ve Shooting Brake Hayalleri!

Birileri Toyota’nın Supra’nın yapılış şekline halen daha tepkili. Sizlere, otomotivde bazı kişilerinin spor araç hakkında “Bunca yıldır Supra, BMW’yi mi bekledi” gibi memnuniyetsiz sözcükler sarf ettiler. İki gün önce 2020 Yeni Toyota Supra’nın lansmanı gerçekleşmiş, teknik detay ve donanımları hakkında bilgiler vermiştik. “Japon Z4” olarak halk arasında şimdiden lakabı takılan Supra’ya X-Tomi‘den sağlam bir cabriyo yorumu gelmiş.

X-Tomi yapar da Rain Prisk durur mu! O da Supra’nın shooting brake karoser yapısını kalemine almış. Her iki tasarımcı da işinin hakkını vermiş. Pick-up’ları çok farklı sınıflardan hayal eden X-Tomi‘de son çizimlerini böyle yansıtmıştı.

Supra’nın 1.500’lük ilk parti üretim coupelerinden sonra cabriosu düşünülebilir!

Yapı olarak Supra, açılır tavana çok müsait bir spor otomobil. Kompakt araç düzeni üzerine inşa edilen Japon efsanesinin, BMW Z4’ten geldiği az da olsa belli oluyor.

Sonuçta onun şasisi üzerine konumlandırıldı. Toyota, bundan önceki eski jenerasyon Supra’ların da üstünü açmıştı. Fast & Furious filmindeki mekanik desenli turuncu targa tipli tavana sahipti.

X-Tomi’ye dönecek olursak; koyu gri bir kaporta rengine sahip Supra ile yola çıkan tasarımcı, tavan yok ediş çalışmasının bu kadar gerçekçi olması işin aslı şaşırtıyor. İkonik araç detaylandırmasında iki kişilik oturma pozisyonuyla modelin spor araç duygusu biraz daha artırılmış. Bakalım Rain Prisk neler yapmış!

Rain Prisk, karamalarını biraz daha vahşi hissiyatlar altında  yapmış.

Rain, profilde Supra’yı biraz daha şişirerek, ünlü bir modifiye garajının pahalı eseri misali göstermiş. Lastiklerin çamurluklarla olan yakınlaştırılması seksi dururken, Supra’yı bir an drag pistlerinde hayal ettik. En belirgin noktası ise aracı coupeden wagona dönüştürmek olmuş.

Genel bakışta entegre rüzgarlığın bağlı olduğu bagaj kaldırılarak, Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake’ye benzetilmiş. İsim de baya bir uzunmuş! Peki siz olsanız Toyota Supra’nın coupe mi, roadster mi yoksa shooting brake tipini mi seçerdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum