Yatırım yapmaya başla!

Casus Fotoğrafçının Kadrajına Giren 2020 Octavia mı?

Test sırasında kadraja giren Octavia ileri de düşünülen bir prototipi olabilir!
Casus Fotoğrafçının Kadrajına Giren 2020 Octavia mı?

VW’nin alt markası olarak filizlenmeye başladığı dönemlerde çıkartılan Skoda Octavia, kısa sürelerde insanların ilgisini çekmeye başardı. Adının hızlı yayılmasındaki en büyük etken mutlaka VW’nin kalite standartlarında olmasıdır. Sınıfının en ilgi çeken modellerinden olan Octavia’nın beklenmedik test görüntüleri geldi. Bir anda anlam veremediğimiz resimler normal şartlarda Skoda modelinin 2020 yılını işaret etmesi gerekiyor!

Yalnız 3. jenerasyonun 2013 yılında tanıtılması ve 2017 yılında bölünmüş farlarıyla makyaj gören Octavia, yılına göre kasa değiştirmesi gerekiyor. Kafa karıştıran kısım da tam olarak burası. İlk bakışta değişiklikler belli olmasa da, karşılaştırma yapıldığında ön kısmın belli yerlerinde değişimler gördük.

Octavia’da Hafif Bir Makyaj Söz Konusu

Ne amaçlı böyle yapıldığını daha tam olarak bilmesekte far, ızgara ve kaput aynı bırakılmış. Tampon kısmına gelindiğinde; biraz daha çıkıntılı kısımlar verilerek, havalandırma şekilleri gizli tutulmuş. Prototip olarak baktığımız Octavia’nın neredeyse bunun dışında göze çarpan bir kısmı yok.

Tekerleklerine takılan bir takım sensörlerden ziyade Çekli model normalinden daha alçak duruyor. Acaba bagajında ne taşıyor?

Test Sırasında Görüntülenen Araç Octavia’nın Elektrikli Versiyonu da Olabilir!

Test Sırasında Görüntülenen Aracın Octavia'nın Elektrikli Versiyonu da Olabilir!Yüz değişikliğine odaklanmışken bir ihtimal de modelin plug – in hibrit motorlu olması. Böylelikle değişime bire anlam yükleyebiliriz. Çünkü ayırıcı olması için hibrit versiyonunda yukarıda bahsettiğimiz ufak çaplı operasyonlar yapılmış olabilir.

2020 model yılı için mi yoksa kısa süre sonra eklenecek hibrit versiyonun testleri mi olduğunu açıklığa kavuşturamadık. Cadde ve sokaklarda dolaşan casus fotoğrafçılar kısa süreler içerisinde resimdeki Octavia’nın detayları ortaya çıkartacaklardır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum