Yatırım yapmaya başla!

2020 Nissan Patrol’ün Akılda Kalıcı Şeklinden İlk Görseller Geldi!

Nissan'ın henüz göstermediği yeni Patrol SUV modeli, Dubai'de bir bayide görüntülendi.
2020 Nissan Patrol’ün Akılda Kalıcı Şeklinden İlk Görseller Geldi!

2020 Armada/Patrol neredeyse kamuflajsız şekilde objektiflere takıldı. Carscoops‘un yayınladığı görsellere bakılırsa Patrol, gayet çekici bir şekle bürünmüş. Geçtiğimiz sene Patrol için bazı paketler hazırlanmıştı. Infitini QX56 ile gövdesini paylaşan amiral SUV’un Dubai’de bir bayiye geldiği sırada yakalandığı aktarıldı. Titan ile de aynı platform üzerinde üretilmekte olan Patrol’ün dış tasarımı kadar kokpitinde de zenginliğe işaret eden çalışmalar yapılmış.

Yakın rakipleri arasında Toyota Land Cruiser ve Mitsubishi Pajero var. Ancak Mitsubishi, 37 yıldır ürettiği aracını “Final Edition” ile üretimini durduğunu açıklamıştı. Yol koşullarında sağlamlığını ispat etmiş ve tarihiyle göz dolduran SUV’da bakalım ne gibi değişimler gerçekleştirilmiş.

Patrol’ün yeniden tasarlanan ızgarası kapatılmak istense de o kısım da belli oluyor.

2014 yılından beri aynı yapıda ilerleyen premium SUV’un yeni neslinde tamamen değiştiğini gözlemledik. Genel heybetli duruş biçimini kaybetmeyen Patrol’ün özellikle farları, araca karşı hayranlık derecemiz arttı.

Yatay U şeklindeki aydınlatmaların LED düzeni çevresine verilmiş. Matrix tipi LED teknoloji farların da eklendiğini görüyoruz. Izgaraya odaklanacak olursak; parçalı yatay çubuklara sahip hava girişi yerini, köşelerde kalın kromla birlikte toparlanmış bir şekle bırakmış.

Tampon eskisine göre daha büyük tutularak, köşelerde dik hava girişi verilmiş. Ayrıca sis farı çevresini de saran estetik krom parça ayrıntısı göze çarpanlar arasında.

Patrol’ün arkası kısmen eski neslinden izler taşıyor.

Arka kısmın temel yapısı aynı bırakılıp, üzerindeki parçalarla oynanmış. Stop farlar yuvarlak hatlardan köşe şekillere getirilmiş. Krom şerit bagaj kısmı boyunca bulunuyor ve plakalık üzerinde de model ismi krom üzerine işlenmiş.

Patrol’ün arka kısmını çok açılı göremesek de tamponda belirli dokunuşlar gerçekleştirilmiş.

Nissan da çift dokunmatik dönemine geçmiş.

Gördüklerimiz arasında kırmızı deri ile kaplanmış koltuk ve kolçak görüyoruz. Fonksiyonel direksiyon eskisiyle aynı izleri taşıyor. Orta kısma geçildiğinde üst kısımda navigasyon ve araç bilgilerine ulaşılabilecek ekrana yer verilmiş.

Alt kısımdaki ekranda ise klima sistemi kontrol edilecek. Parlak ve aracın kalitesini gösteren kaplamaları da atlamayalım. Söylenen motor seçeneklerinde 4.0L V6 400 beygirlik ve daha büyük hacim olarak seçilebilecek 5.6L V8 benzinli motor yer alıyor. Patrol hakkındaki detaylar şimdilik bu kadar. Daha net görüntü ve bilgiler için bizi takip edin!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum