Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

2020 Mitsubishi Pajero Sport Yeni Yüzünü Gösterdi!

Mitsubishi'nin Pajero Sport'undan ilk detaylar.

Sağlam, güçlü, atak ve lüks! Mitsubishi’nin Pajero SUV‘u, söylediğimiz kelimelerin hepsini üzerinde tutan bir araçtır. 12 kez kazandığı Dakar Rallisi ne kadar rijit bir yapıya sahip olduğunu gösterdi. Japon temsilci, hazırlanan yeni Pajero Sport’un ön yüzünden bir kare gösterdi.

Pazarlara göre Montero ve Shogun isimleriyle satılan SUV’un kapsamlı değişimden çok, ufak iyileştirmelerinin yapıldığını anlıyoruz. Aracın tasarım gidişatı L200 merkezli olmuş. Açıklamalara bakılırsa Mitsubishi görünümden çok farklı teknolojiler peşine düşmüş!

L200’ün silüetini alan Pajero Sport, benzer bakışlar sergilemekte.

Pajero’nun güncel halinde aşırı bir şaşıracağımız detayın olmayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Zarif bir far grubuna sahip olan Pajero’nun insanların heybetli bakış açısını veren tampon hatları, aracı hareketlendirmiş. LED teknoloji aydınlatmalar ve alt kısmından başlatılan krom rengi parça, en dikkat çeken ögelerden.

Aracın sis farları LED ile değiştirilip, geniş açıklığa yerleştirilmiş. Izgara kısmında Pajero, L200 biraz daha farklı. Arka zemini siyah logo aynı. Kısaca Dinamik Kalkan Tasarım, her şekilde bu aracında ruhuna işlemiş ve tercih edilir bir havası olduğunu kimse inkar edemez.

Yetkililer fazla detay vermezken, Pajero’da sürüş dinamikleri ve konforun üzerine daha çok düştüklerini söylediler.

Hissedilen yoğun L200 baskını nedeniyle tahminlerimiz yine aynı düzeyde olacak. İlk motor seçeneğinin 2.4L 3.500 rpm’de 181 ps güç alınacak dizel motoru bekliyoruz.

Son Mitsubishi arazi sistemi olan Super Select 4WD, Pajero’ya da gelecek ve aktarımlar hızlı geçişlere sahip 8 ileri otomatik şanzımana verilecek. Aynı sistem modları üzerinden hareket edecek SUV, Çakıl-Çamur-Kar-Kaya gibi farklı yol zeminlerine yönelik ayarlamalar yapılabilecek.

Güvenlik kısmında 2020 Pajero’ya eklenecek ileri çarpışma azaltma, kör nokta uyarıcısı, arka çapraz trafik uyarısı, ultrosonik yanlış düzelme ve çoklu ekranlarla birlikte yeni nesil sistemlere de sahip olacak. Detaylar şimdilik bu kadar. Farklı bir Pajero haberinde biz yine bilgi sunmaya devam edeceğiz!


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle