Yatırım yapmaya başla!

2020 Mercedes S Class’a Dair En Yeni Çizimler Geldi!

2020 yılına hazırlanan Mercedes S Klass için ilk 7. nesil tahmini görseli geldi!
2020 Mercedes S Class’a Dair En Yeni Çizimler Geldi!

1972 yılından beri ağır duruşunu, anlayışını ve kalitesini hiç bozmayan bir otomobil varsa o da Mercedes Sonderklasse’dir. Amiral kavramını dünyaya aşılayarak markanın üst sınıfını temsil eden S’ler, üretilen yeni teknolojilerin çekirdeği görevindedir. İnsan güvenliğinde ilklere sahip olması, onun birinci sınıf yolcuların yetkili adresi yapmıştır.

Çıkışlarını W’lerle yapan jenerasyonlar, günüzüme en son W222 ile gelmiştir. Geçmişi 1950’lere dayansa da kabul gördüğü yıl 1972 dir. 7. nesline dair ilk çizimler TopSpeed’den geldi. Sadece karoserine dair olan tahminlerde, yapının biraz daha sadeleştirilmeye gidildiğini görüyoruz.

2020 kasası için grafikçiler güncel yolları seçmişler.

6. neslin far yapısının kararlı bakışları yenisinde biraz daha yumuşatılmış. Dar formda alınan aydınlatma grubu, daha değişik Ledlerle ele alınmış. Segmentine oranı ile aynı büyüklüğe sahip olacak karoserin sanırım fazla değişmeyeceğini düşünüyorlar.

Mercedes’in bu aracında en sevdiğim noktası hantal olması gereken bir yapıyı tek dokunuşla sportif gösterebiliyorlar. W140‘larda gördüğümüz sert modlar W220 ile bitmişti.

Izgara ve tampon şu andaki AMG versiyonlara benziyor.

Izgaranın geometrik şekillerde ele alınıp, daraltıldığını gördük. Hava açıklıkları güzel tasarımla beraber şu andaki S63 – s65 AMG‘lerle benzer. Mercedes’in geçen sene ve bu sene yeni nesil araçları için düşündüğü teknolojik özellikler 2020 S’lerine aktarılacak.

En yeni Digital Light dedikleri inanılmaz far sistemi yeni Amiral Gemi’de bulunabilir. Zaten motor aksamlarında Alman marka Tesla Model S’ine karşı Mercedes EQ – S ile cevap vermeye hazırlanıyor. Tamamı elektrikli ünitelerle de yeni bir çağın başlangıcı olacak!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum