Yatırım yapmaya başla!

Makyaj Geçirecek Skoda Superb’in Yön Verici Teaser Görüntüsü

Skoda, 2015 yılında 3. neslini çıkardığı Superb'in makyaj hazırlığını tamamlıyor. Yeni bir görüntü ile ayrıntılar biraz daha belirginleşiyor.
Makyaj Geçirecek Skoda Superb’in Yön Verici Teaser Görüntüsü

Skoda’nın VW ile şahlandığı yıllarda çıkardığı, Passat muadili olan Superb, son neslinin makyajlı haline hazırlanıyor. Çin’de Passat Lingyu olarak da adlandırılan D segment model, hacimsel olarak geniş kokpit duruşu veren ve aile otomobili kavramını iyi temsil eden araçlar arasında kısa sürede anılmıştı. 2015 yılında 3. jenerasyonla karşımıza çıkan Superb, Skoda’nın etkileyici tasarım dilini çok iyi taşıyordu.

Çekli amiral, 4. senesinde ufak değişimlerle yeni model yılına başlayacak. Yollarda gezen prototipler bir nebze de olsa parçaların nasıl değişimlere maruz kalacağını biraz belli ediyordu. Son gelen teaser görüntüsünden de bazı şeyleri daha net görebiliyoruz. Detaylar aşağıda;

3. nesil üzerinde o kadarda yoğun bir çalışma yapıldığını söyleyemeyeceğiz.

2020 Skoda Superb TeaserGelen tek kare görüntüde ilk dikkatimizi çeken farları oluyor. Yapısal formu değişmeden iç kısım ayrıntılarında yenileme yoluna gidilmiş. Aydınlatmaların en alt kısmında yer alan LED, bu sefer yukarı kayan çizgiyle birleştirilmiş. Tek bir hareketle Superb’in biraz daha keskin hatlara sahip olması sağlanmış.

Birebir çıkış modeli ile teaser uyar mı bilmemekle beraber; ızgara tarafına geçtiğimizde hafif yatay ve dik çubukların makyajlanma sonrasında biraz daha düzgün açıda durduğunu gözlemledik.

Tampona indiğimizde sis farı bölgelerinin daha estetik , göze daha hoş hale geldiğini gördük. Klasik far duruşları bir kenara atılıp krom parça düzeni içerisinde LED uygulamalar burası için de düşünülmüş. Skoda’nın Rapid modeli yerine alınan Scala‘sını hatırlarsınız.

Superb’in ön görünümde Scala çizgisinin örnek alındığı gibi, liftback aracın arka bölümünde de benzer parçalara rastlamamız mümkün. Bilmediklerimiz arasında arka kısımdan sonra kokpiti de ekleyebiliriz. Yine dış karoserde olduğu gibi belki gösterge paneli ve eğlence ekranında ufak şekilsel ve yazılımsal farkılıklar olabilir. Yeni Superb’ten beklediğimiz bir şeyde motor bölümünde benzinliyi destekleyen bir elektik motoru. Tanıtımına süre olarak az kaldığını düşündüğümüz yeni amiral Skoda’nın detayları bundan sonra daha sık gelebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum