Yatırım yapmaya başla!

Passat’ın En Tehlikeli Rakibi Renault Talisman Makyajlanıyor!

Talisman, 5 senenin ardından sevilen görüntüsü bozulmadan makyajlama geçiriyor.
Passat’ın En Tehlikeli Rakibi Renault Talisman Makyajlanıyor!

Renault’un D segmentinde, banttan aldığı Latitude’nin yerine gelen Talisman, daha genç görünmek için ufak operasyonlar geçiriyor. 2015 yılında Fransa’da, 2016 yılında Avrupa’ya satışları yapılan tarz sedan, markası tarafından olabildiğince özelliklerle doldurulmuştu. Renault, Laguna’dan sonra kaybettiği “premium duyguyu” kesin olarak Talisman’da yakalamak zorundaydı ve öyle de oldu.

Selefinin aksine 5 kapılı gelmeyen lüks model, D sınıfının lideri Passat için de tehlike arz ediyordu. Hem donanım hem de boyutsal olarak! Elimize ulaşan casus görüntülerde Talisman’ı kısmi olarak sarılı gördük. Görüntüler üzerine de birkaç yorum yaptık.

Clio V ile B sınıfını resmen parçalayan Renault, Talisman hissiyatlarını bozmadan ilerlemiş.

Her otomobilde olmayan kararlı bakışlar, uzatılan LED aydınlatmayla birlikte Fransız tasarımının güzelliğini sunuyor. Kamuflajlı ön kısımda, farları eskisinden daha çıkıntılı görüyoruz. C LED’e dokunulmadan ana aydınlatmalar şişirilmiş duruyor.

Aslında fazla bir şey yok ancak örtüyle meraklanmamız sağlanmış.

Izgara şekline baktığımızda yine yatay çubuklar var. Logo kısmının neden kapalı olduğunu bilmemekle birlikte, tamponun özellikle köşe kısımlarında hafif revizeler yapıldığını düşünüyoruz.

Talisman’ın arka kısmı daha yoğun kapatılmış.

Yine bir sonraki nesline kadar değişime uğramaması gereken bir yer de arka görünüm. Nasıl bir değişim olabilir dersek; stoplar normalden biraz daha inceltilmiş olabilir. Yazı ve logo kısımlarının yazı karakterlerinin farklılaştırılması olası gözüküyor.

Yeni Talisman için biraz da kokpit tahmini yapalım.

İç mekanda Renault’un dokunmatik ekran şeklinde çok fazla değişime gidemeyecek olsa da içeriğine güncelleme getireceğini düşünüyoruz. Koltuk ve diğer döşe kısımlarında çeşitliliği artırılabilir. Makyajın gereği yönetim butonları kısmı da değişime maruz bırakılmış olabilir.

Fransız marka sınıfından daha üstün özellikler verebilen Talisman’ı sedan ve wagon şekilde gelecek ay tanıtımını yapacak. Motorlarında eklemeler olabilir ancak güncel ünitelerin devam ettirilmesi en uygunu gözüküyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum