Yatırım yapmaya başla!

Lüks Kara Yatı Lincoln Navigator Yeni Neslinde En Özel Paketini Alıyor!

SUV araçların en lüks yüzlerinden birisi olan Lincoln Navigator, özel paketlerin yanı sıra, inanılmaz güvenlik çemberine sarılı bir şekilde geliyor.
Lüks Kara Yatı Lincoln Navigator Yeni Neslinde En Özel Paketini Alıyor!

90’lı yıllarda çıkarak kendisini karanın lüks yatı olarak tanıtan Lincoln Navigator, 2020 model yılı için bir dizi yeni özellikler alıyor. Ford’un sahibi olduğu şirket, SUV alanındaki başarısını en çok donanımsal anlamda insanlara sunduğu lüks anlayışla yakalamıştır. 2018 yılında dördüncü nesline kavuşan Navigator, yeni yılına daha seçkin özelliklerle giriyor.

Kendi yenilemesi ardından SUV alanını kendine benzeten dev 4×4, kardeşi Nautilus’un da benzer stillerde çıkmasını sağlamıştı. Navi’nin donanım farklarında iç kısımda olduğu gibi dış boya renklerinde de daha fazla seçilebilir tonlar sunuluyor. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

2020 Lincoln Navigator’e gelecek paket ismi Monochromatic.

Kasım ayında Amerika bayilerine ulaştırılması beklenen lüks 4×4’ün Monochromatic’e dahil olan Pristine White, Ceramic Pearl ve Infinite Black renkleri skalasına eklenmiş. Ayrıca Navigator Reserve serisinde yeni gelecek paketin içeriğinin moda ve ev dekorundan ilham alındığı söylendi.

Anahtar yerine telefon kullanılabilecek!

Eklenen en spesifik özelliklerden birisi, aracınızın kapı açma ve çalıştırma gibi fonksiyonlarını anahtarla değil, mobil telefon sistemiyle yapabilecek olaması. Kısaca Lincoln Way, 2020 Navigatore standart olarak verilmiş.

Navigator’ün iç dünyasında ve insan koruma iç güdülerinde iyileştirmeler yapılmış.

İnsanların memnuniyetle karşılayacağı ufak ama etkili özelliklere ısıtmalı-soğutmalı deri koltuklar ve cep telefonlarımız için şarj pad platformunu söyleyebiliriz.

Araca kazandırılan diğer bir özellik; Lincoln Co-Pilot360 sisteminin en büyük kara parçası olan Navigator, çeşitli sürücü destek sistemlerine kavuşturuluyor. Konuyu açacak olursak; Trafik sıkışıklık uyarısı, römork dahil kör nokta izleme, Otomatik Acil Frenleme, Çarpışma Önleyici Asistanı, Uyarı levhalarını okuma, Şerit Takip, Dinamik Fren Desteği, Yay Algılama, otomatik uzun farlar ve rondelalı ters kamera Lincoln Navigator’un aldığı üstün kaza önleme asistanlarından.

Fiyatlarının ne kadar olacağını ancak eskisi üzerinden yapabiliriz.

Monochromatic Paketli 2020 Navigator’un hangi fiyat aralığında olacağı bilinmiyor. Muhtemelen Eylül ayında veya tanıtımı sırasında söylenecek. Standard, Select, Reserve ve Black Label isimli dört farklı donanım seçenekleriyle gelecek lüks Amerikan’ın giriş seviyesinde 73.000 dolar, Black Label gibi en üst pakette ise 95.000 dolar civarlarında satışa çıkacağını düşünüyoruz.

Diğer rakiplerinden BMW X7’ye göre biraz daha pahalı olacağını söylememiz mümkün. X7 SUV’un 73.000 dolarlık giriş seviyesi fiyatından 2020 Navigator, 1.000 ile 2.000 dolar arasında pahalı olabilir. Detaylarını verdiğimiz Yeni Lincoln Navigator’un kazandığı paket özellikleri sizce nasıl?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum