Yatırım yapmaya başla!

2020 Kia Telluride’ye Üretim Modeli Öncesinde Tek Seferlik Off Road Dokunuşu!

Kia'nın çıkışı beklenen en büyük 4x4 aracı Telluride, özel bir etkinlik adına off road paketleriyle donatılmış. Gerçekten havalı olmuş!
2020 Kia Telluride’ye Üretim Modeli Öncesinde Tek Seferlik Off Road Dokunuşu!

2018 New York Moda Haftası’na özel, Kia’nın en yeni SUV modeline modifiyeli bir yaklaşım görüyoruz. Taze amiralin geçtiğimiz hafta için de caddelerde gerçek üretim prototiplerini görmüştük. Ardından gösterilen bu Telluride, tek seferlik olarak, gösteri amaçlı üretilmiş.

Ocak ayı Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’na hazırlanan Koreli SUV, bu zamana kadar beklenenlerin hepsini verdiğini söyleyebiliriz. Çıkışına yaklaşık bir buçuk sene olan Telluride‘nin off road versiyonunda neler yapılmış hep beraber bakalım!

Kia Yeni SUV’unda Hem Yol Dışı Hem de Tatil Konsepti Hazırlamış

Kia Yeni SUV'unda Hem Yol Dışı Hem de Tatil Konsepti HazırlanmışBizim gözümüzde son 10 yılın en sağlam ataklarını yapan firmaya Kia diyebiliriz. Sınıflarını genişleten markanın, modellerine verdiği stil ve hatlarına da ayrıca hayran olunuyor. Telluride örneğine baktığımızda da bunu görebiliyoruz. Koreli markanın SUV segmentinin en üst basamağı olarak gösterdiği Telluride, çıkış öncesi ilgi çeken ve kendine baktıran bir yapıda ele alınmış.

Tampona gelen ek koruma demiri, üstte yuvarlak projektörleri taşıyor. Öte yandan ağır arazilerdeki en iyi yardımcı vinç ise tamponun içerisine gömülmüş. Tamponun köşe kenarlarındaki çekme demirlerini de görmezlikten gelemeyiz.

Kia Telluride’nin Çıkışı Sonrası Bu Tipe Çevirecek Binlerce Kişi Olacaktır!

Kia Telluride'nin Çıkışı Sonrası Bu Tipe Çevirecek Binlerce Kişi Olacaktır!Yol dışı dokunuşlarda şnorkel dışında 20 inç dişli arazi lastikleri takılmış. Özel tavan raylarıyla üzerinde her türlü yükün taşınabileceği vurgulanmış. Öte yandan çamurluğa monteli merdiven ise buradan aksesuar olarak duruyor.

Telluride’nin arkasına geçildiğinde yedek lastik arka cam üzerine monteli bir platformda duruyor. Ekstra olarak arka tampona da kurtarma demirleri takılmış.

Telluride’nin Gördüğünüz Bu Kokpiti Muhtemelen Üretim Hali!

Telluride'nin Gördüğünüz Bu Kokpiti Muhtemelen Üretim Hali!Malzeme yerleşimlerinin kesinlikle böyle olacağını söyleyebiliriz. Direksiyon, kapı ve üst konsoldaki üst kalite ahşap malzemenin olmayacağını düşünüyoruz. Desenli ve konforlu duran deri koltuklar, krom detaylarla yüksek seviyeli bir kabin görüntüsü veriyor.

Telluride’nin geniş SUV sınıfında olmasının nedeni eve en güzel yanı 8 kişilik olması. Model, ABD West Point – Georgia’daki fabrikasında üretime alınacak.

En büyük rakibi kaynak  hatasından dolayı yenileriyle değiştirilen Subaru Ascent olacak. 3.3L V6 motorla gelmesi planlanan Telluride’ye sonradan elektrik destekli bir ünitenin de geleceği söyleniyor.

Telluride’nin off road donanımlı halini de gördükten sonra şimdi Ocak ayındaki lansmanını bekleyeceğiz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum