Yatırım yapmaya başla!

2020’de Çıkacak iPhone XII için Hazırlanan Konsept Tasarımı ile Dikkat ÇekiyorABD’li akıllı telefon devi Apple’ın, her yıl çıkaracağı iPhone modelleri tüm çevrelerin merak konusu olmuştur. Apple’ın bu anlamda gizliliği üst seviyede tuttuğu bir gerçek. Tabi pek çok kullanıcı ise kendi beklentisi dahilinde çeşitli iPhone konsept tasarımları ortaya çıkarıyor. Son olarak iPhone’un 2020 yılında çıkacağı iPhone XII modeline dair etkileyici bir konsept çalışması ortaya çıktı.

Genel olarak iPhone modellerinin tasarımları çoğu kullanıcının beklentisi altında oluyor. Şirketin çıkardığı yeni modellerde çok radikal değişiklikler yapmıyor olması bu duruma zemin oluşturuyor. ConseptsiPhone tarafından ortaya çıkan iPhone tasarımında dört tarafı kavisli ekran dikkat çekiyor.

Yapılan çalışmada iPhone ile beraber olması muhtemel bir iOS işletim sistemine de yer verilmiş.Yeni nesil bir iPhone’da hayal edilen portre modu ile arka planın hareket halinde olduğu fotoğraflamaya yer verilmiş. Hazırlanan konsept Apple tarafından ne kadar hayata geçer bilinmez. Ancak çalışmada kullanıcıların akıllı telefon üreticisinden beklentilerine dair pek çok işarete rastlamak mümkün. iPhone XII için hazırlanan konsept tasarımı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum