Yatırım yapmaya başla!

2020 Genenis G80’ler Avustralya’ya 311 Ps Güçle Gidiyor

Genesis, Avustralya pazarı için gerekli çalışmalarını tamamladı ve G80'in ilk partisini Standart ve Ultimate olarak belirledi.
2020 Genenis G80’ler Avustralya’ya 311 Ps Güçle Gidiyor

Hyundai & Kia grubunun lüks markası Genenis‘le gelen G80, Avustralya pazarına doğru yola çıkıyor. Lüks sedan mantığındaki aracın çıkış tarihi 2016. Yani birinci nesliyle hareket eden G80, G90 gibi amiral ve alt serilerin şekillerini henüz almamıştı.

Avustralya pazarına henüz girmemiş olan Genesis, alınan kararlar doğrultusunda G80 ve G70 ile pazara girileceğinin müjdesini verdi. Tasarımsal olarak G80 eski kaldı ve bu haliyle gidişi yapılacak. Muhtemelen yenilikçi ve G90’na yakın olacak şekilleri, Eylül ayında gösterilecek.

Yerel satıcılar G80’ni son haliyle satmak zorunda.

Alınan karar Haziran ayı içerisinde gönderim onayı olduğu için Genesis G80 birinci nesliyle satılacak. İki tip paketle gidecek güçlü ve lüks sedan, 3.8 ve 3.8 Ultimate versiyonlarla satılacak. 3.8L V6 ile Avustralya vatandaşları 311 ps gücün zevkini yaşayacak.

Arkadan itişli olan G80, aktarımlarını hafif alüminyum sekiz ileri otomatik şanzımanla gerçekleştirecek. Model, seçilebilir sürüş modlarına sahip ve G80’i satın alanlar yol koşullarına göre pozisyon alabilecekler.

G80’ne sahip olan kişiler Normal, Eko, Spor ve Kar modlu bir araca sahip olmuş olacak.

Sürücüler, süspansiyon ve direksiyon tepkilerini iyi derecede ayarlamaları mümkün kılınmış. Her iki versiyonda da Dinamik Sönümleme Kontrollü ve Elektronik Kontrol Süspansiyonlu Genesis Adaptif Kontrol Süspansiyon standart olacak. Bahsettiğimiz sistem, saniyede 100 kata kadar sıkıştırma ve geri tepme kuvvetlerini ayarlama yeteneğine sahip.

Ayrıca, Genesis Adaptif Kontrol Süspansiyonlu G80 gönderilmeden önce marka test pilotları, Avustralya’da aracı kullanarak, yolları analiz etmişler.

Üst sınıf araç kategorisinde değerlendirilen G80, kapsamlı bir güvenlik ekipmanına sahip.

Özellikler arasında Kör Nokta Çarpışma Uyarısı, Sürücü Dikkat Uyarısı, Yaya algılamasına Karşı Çarpışma Önleme Yardımı bulunuyor. Ayrıca Şeritten Ayrılma Uyarısı, Ön Aktif Emniyet Kemeri, Arka Çapraz Trafik Çarpışma Uyarısı, Akıllı Seyir Kontrolü, Surround Görünüm Monitörü, Park Mesafesi Uyarısı ve lastik basıncı izleme sistemi de vardır.

Fiyatlandırma olarak Genensis, G80’in giriş seviyesi 3.8 için 47.917 dolar. 3.8 Ulmimate için 61.827 dolar belirlenmiş. Koreli şirket eski nesiyle gireceği G80 için ilk pazar deneyiminde başarılı olacağını düşünüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum