Yeniden Şekillendirilen X6’nın En Güçlü M Versiyonu Test Sürüşüne Çıktı!

Coupe SUV'ların çıkış noktası X6'nın spor arabaları zorlayacak versiyonu X6M'de kamuflajlı haliyle görüntülendi. İşte detaylar.

En sportif SUV’ların başında gelen X6‘nın devam serisindeki en güçlü versiyonu X6M’de sahne almaya hazırlanıyor. Ağustos ayında karşıladığımız BMW SUV’un en üst basamağında duran hız modelinin casus fotoğrafları da gönderildi.

Basamağın bir alt diliminde yer alan M50i ile karşılaştırıldığında X6M’de farkedilir ögeler olacak. Gövde yapısında daha çok belirgin olsa da motorun gürültü db‘si de onun M versiyon olduğunu söyleyecek.

Yeni X6M Agresif Gövde Eklentileri ile Gelecek

Yeni X6M Agresif Gövde Eklentileri ile GelecekStandart X6’dan bir çok noktada farklı olacak. Casus fotoğraflara baktığımızda, X6’daki büyüyen yeni böbrek ızgarayı görmekteyiz. İyi kamuflajlanan X6M, alçak bir karosere sahip. Şu an için jantlardan bir şey anlayamıyoruz.

Öte yandan M versiyon olduğunu belli edecek tamponda da ummalı çalışmaları belli. Hava açıklığı daha fazla olan ön tapona karşı arka tampona, dört çıkışlı bir egzoz grubu verilmiş. Zarif bir arka kısma sahip olan X6, X6M ile bir anda eski karakterini bırakacak!

X6M’in 4.4L Motorundan +600 Güç Alınacak!

X6M'in 4.4L Motorundan +600 Güç Alınacak!Kulağa çok heyecanlı geliyor! X6M’de X5M ve M5’i besleyen 4.4L çift turbolu V8 ünitesi olacak. Bahsedilen modellerde güç oranları 600 beygirlerde geziyor. X6M’de ise güç rakamlarının yaklaşık olarak 650 ps üretebileceğini düşünüyoruz.

Eski değerlerinde 4.2 saniyede kalkış yaparken, yeni X6M’de hızlanmanın 3.8 saniye olmasını bekliyoruz. Maksimum süratlerde ise yine 250 km/h sınırı var. Ne zaman göreceğiz sorusuna gelince; ilk çıkış X6 ile olacağına göre X6M’i yüksek olasılıkla 2020 yılında göreceğiz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı