Yatırım yapmaya başla!

BMW’nin Yeni 8 Serisi Gran Coupe ve 3 Serisi Touring’e M Dizayn Takviyeleri!

BMW'nin iki güzel modeli için M Performance, yine parça odaklı eklemelerle farklı göstermeyi bilmiş.
BMW’nin Yeni 8 Serisi Gran Coupe ve 3 Serisi Touring’e M Dizayn Takviyeleri!

BMW’nin araç yenileme hırsına kapılmasıyla gerçekten ortaya alımlı ve bakılası otomobiller çıkardığını açıkça söylememiz gerekiyor. Uzunca bir süreden sonra 8 Serisi’ni çıkarması, şirketin eskiye olan bağlılığını simgeliyordu. Son olarak spor tek kapılı versiyondan 4 kapılı Gran Coupe’ye de çevrilen 8, Touring’i de gösterilen yeni G20 3 Serisi ile birlikte M Performance takviyelerine kavuştu.

BMW bizleri şaşırtmayarak serilerin M dönüşümleri  yine ortamı ısıtmış. Müşterilerin zevklerine göre parçalar, farklı renk ve şekillerde de sunulacak. Yükseltmeler, dışı kadar iç mekan yapısında da hissedilecek. İşte 3 ve 8 Serisi’nin M takviyeleri.

2 kapı daha eklenen 8 Serisi Gran Coupe’nin M dönüşümüne bakalım.

BMW 8 Serisi Gran Coupe M TechnicGörünenler arasında yeni dönemde BMW’nin genişlettiği panjur, çerçevesiyle birlikte siyah ele alınmış. Lazer teknolojili farları yine mavi çizgi detaylı dururken, tamponun hava giriş kısımlarında parlak gri karbon fiber eklemeler yapılmış. Çamurluk solungaçları da aynı malzemeyle detaylandırılmış. Mekanik değişiklikler önden dört pistonlu alüminyum kaliperlerin yanı sıra daha geniş havalandırmalı ve delikli disklere sahip bir spor fren sistemi ile sınırlıdır.

8 Serisi Gran Coupe M almak isteyenlere jantlarda Frozen Gold veya Night Gold 20 inç tipleri gösterilecek. 8’in kalite kokan kokpitinde M Performance logolu, karbon detaylı direksiyon simidi verilmiş. Üzerindeki Alcantra kalite algısını yükseltmiş. Ortaya koyulan kırmızı çizgi detayı da sportifliği vurgulamış. Derinin de yoğun olarak verildiği kabinde koltuk ve farklı kaplama seçenekleri BMW tarafından opsiyon şekilde verilecek.

En güzel wagon örneklerden olan 3 Touring’in de M düzeltmeleri ön kısımda anlaşılıyor.

BMW 3 Serisi Touring M TechnicSiyah ızgara geleneği dışında 3 Serisi Touring’in tamponları karbon fiber tampon lip ve LED sis farı çerçevesini içeriyor. Abartıya kaçınılmadan yapılan eklemeler kimin hoşuna gitmez ki?

Profilden gittiğimizde 3 Touring de 8’de olduğu gibi karbon yan aynalar ve 18 inç jantlar, gelişmiş fren sistemleriyle geliyor. 3 Touring’in arka kısmı dikkat çekici. Eklenen arka spoiler, çıkıntılı karbon fiber difüzör ile bütün olarak görüldüğünde yarışçı bir kimlik vurgulanıyor.

3 Serisi ile 8 Serisi’nde yakın tutulan M kokpit çalışmasında Alcantra’lı kırmızı şeritli direksiyon simidi, paslanmaz metal pedallar, M Performance paspaslar ve konsolda logonun da üzerinde bulunduğu koyu karbon trimler. Kısaca BMW, M ile süslediği modelleri üzerinde nazik ve farklı gösterecek gelişmeler kaydetmiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum