Yatırım yapmaya başla!

2020 BMW 1 Serisi’nin Kokpitini de Saklayamadılar!

BMW 1 Serisinin M135i xDrive'ın yakalanmasından sonra kokpiti de net şekilde casus fotoğrafçılar tarafından görüntülendi!
2020 BMW 1 Serisi’nin Kokpitini de Saklayamadılar!

BMW için yeni 1 Serisi eskisinden biraz daha önemli. Hatta genel olarak da. Çünkü ilk önden çekişli sürüş platformundan 2020 1 Serisi üretimi gerçekleştirilecek. Henüz kamuflajlı olarak gördüğümüz 5 kapılı Alman’ı, geçtiğimiz senelerde en yakın dijital çizimleriyle sizlere göstermiştik.

Yaklaşık 2 hafta öncesinde 1 Serisi’nin sansürsüz M135i xDrive’ının resimlerini yakalamıştık. Küçük bir X1-X2 havasında duran hatchback, görünüm açısından müşterilerine yakışır şekilde yapıldığını düşünmüştük. Bu sefer de 1’in içerisindeyiz!

Nürburgring pist görüntülerinden gelen BMW 1 Serisi’nin kokpitinden önce dış kamuflajında biraz daha şiddetinin azaltıldığını fark ediyoruz.

Düşüncemize göre bu da bir M135i. Zira kaslı duran tamponları ve mavi fren kaliperleri, onu işaret ediyor. Üst kısımda cam tavan belli olurken, kaputun bir kısmı, kapılar yarım olacak şekilde, lastikler ve marşpiyel bölümlerinde biraz sökülmeler olmuş. Ama yine de tam olarak belirgin bir duruş biçimi vermiyor.

Kabine giriş yaptığımızda sürücü odaklı, son derece güzel ve 3 Serisi odaklı malzeme duruşlarıyla karşılaşıyoruz.

Düzeni iyi kurulmuş, gerekli olan fonksiyon ögeleri, olması gerektiği gibi. Vites ve etrafı bilindik ve artık klasikleşen ama kötü durmayan cinsten olsa da üst kısımdaki ekran ve çözünürlüğü, üst sınıf hissiyatını taşıyor.

Çoğu sürücünün sevdiği fiziksel tuşlar, kısa yol olarak BMW 1’e koyulmuş. Hava mazgallarının alt kısımlarında klima, vites yanında dizili DSC/DTC devre dışı bırakma ve start/stop düğmeleri bulunuyor. Açıkçası önceki jenerasyona nazaran yeni 1 Serisi lüks olduğu kadar, basit ve soğuk duran kokpit anlayışından koparılıp alınmış.

İç hacimce de genişleyen 5 kapılı model, bagaj kısmında da fazladan alanlar sunacak. Henüz tanıtımına zaman var. Yani kulağımıza gelen duyumlara bakılırsa Eylül ayında Frankfurt’ta gösterime çıkarılabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum