Yatırım yapmaya başla!

2020’de Tanıtılacak Audi E-Tron SUV’un Kokpit Detayları Gösterildi!

Audi'nin ilk tamamı elektrikli SUV'u E-Tron'un şaşıracağınız özelliklerdeki kokpitinden yeni kareler gönderildi...
2020’de Tanıtılacak Audi E-Tron SUV’un Kokpit Detayları Gösterildi!

İlk olarak Kopenhag Royal Danish Playhouse‘da tanıtılan Audi’nin tamamı elektrikli SUV modelinin çıkış öncesi kokpit detayaları gönderildi. Son derece fütüristik gözüken kabin, her kesim insanı kendini beğendirecek kadar iddialı duruyor. Alman Audi bu kokpit tutumunu en son Q8‘de uygulamıştı.

E-Tron kabini diğer modellerde görmediğimiz tarzda özelliklerle gelecek. Böylelikle 2020 yılına planan elektrikli SUV, sonrakilere kılavuz olacak. Audi EV 4X4 en son karaday kafes tasarımı ile karşımıza çıkmış ve pil dolum süresinde Tesla’ya meydan okumuştu. E-Tron ile birlikte gelecek yeni özelliklere buyurun beraber bakalım.

Audi E-Tron kokpiti bir yere kadar geleneksel havada.

Ekranların verdiği hissiyat harika. Aşağı kısma verilen dijital ekranda yine koltuk ve ortam hava kontrollünü yapıyorsunuz. Üst kısma geçtiğimizde bilgi – eğlence ekranı geliyor ve burada da kamera, internet, müzik gibi fonksiyonları yönetiyorsunuz.

Dikkat ederseniz kapı köşelerinde iki küçük ekran bulunuyor.

Bu ekranlar, klasik ayna kontrol ünitelerinin yerlerine gelmiş ve arkaya bakan kameralar tarafından alınan görüntüleri gösteriyor.

Geleceğin sürüş teknolojileri içerisinde olan “sanal dış aynalar” E-Tron’un üretim modelinde isteğe bağlı olarak sunulacak. İmkansız olarak görülen bu özellik aslında o kadar da uzak değil!

İnsanların zevklerine göre sunulacak farklı kabin renkleri olacak.

Koltuklar, elektrik devre kartlarına benzeyen motif dikişleriyle şekillendirilecek. Görsellerde anladığımız kadarı ile aydınlatma, çeşitli döşemeler ve ambiyans ışıklandırma paketleri yer alacak.

Audi E-Tron 16 hoparlörlü, 705 watt’lık bir amplifikatöre sahip Bang & Olufsen Premium Ses Sistemi ile müşterilere sunulacak. Müzik tarafı da en kaliteli şekilde bitirilmiş!

Audi birinci sınıf işçilikle üreteceği E-Tron’a en kalitesi diyor!

Gelecek modellere de ışık tutacak elektrikli 4×4’te kullanılacak malzeme yapılarının birinci sınıf olduğu ve ekstra kameralarla iç mekanda farklı bir bakış açısı yakalandığından bahsettiler. Özellikleri arasında şu anda söylenmese de E-Tron yüksek sürüş seviyesine sahip bir otonom sürüşe sahip olabilir.

Özerk sürüşlerde çalışmalarına devam eden Audi, Elaine Concept ile geliştirdiği tekniklerin 2020 yılında E-Tron’la gelmesini bekliyoruz. Geleceğin en güzel EV SUV örneklerinden olacak E-Tron için şimdi bekleme vakti!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum