Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Aileye 7.9 Milyon Dolarlık DBS GT Zagato’yı Getiriyor!

Aston Martin, Zagato dostluğunu ve İtalyan tasarım evinin 100. yıl şerefine markasının en pahalı DBS GT Zagato'sını üretecek!
Aston Martin Aileye 7.9 Milyon Dolarlık DBS GT Zagato’yı Getiriyor!

Dünya otomobillerini yazarken ilk “işte bu en üst seviye” dediğimizden beri üzerine neler çıktığını artık biz bile şaşırır olduk. Akıl almaz bir oyun gibi bize sunulan otomobiller, şirketlerin aslında oluşan rekabet zorluğunda neler yapabileceğine işaret ediyor. Aston Martin’de bir kutlama için hazırlık yapıyor ve esasen özel seri, DBS Superleggera‘nın gelişmişi olacak.

İtalyan tasarım evi Zagato ile 60 yıldır beraber olan İngiliz Aston, beraberliklerinin şerefine ve 100 yıllık geçmişine ithafen, 19 adetlik müzelik tadında olacak DBS GT Zagato’yı gösterecek.

Harika kelimesinin arabada vücut bulmuş hali sizce kışkırtıcı değil mi?

2020 Aston Martin DBS GT ZagatoDijitalde uzun tutulan kaputu, altında ne yattığını merak ettiren bir hava açıklığına sahip. DB4’ün anısına tasarlanan DBS GT Zagato, anladığımız kadarıyla Mercedes Vision 6 ruhunda, ulaşılamaz bir otomobil olmayı hedefliyor. Keza zor sahip olunacağını başından fiyatıyla belli ediyor.

Çatı kısmına 50’li DB4’ü andıracak şekilde kavisleri verilmiş.

2020 Aston Martin DBS GT Zagato Profil, JantB sütundan ayrılmayan ön cam, kapsül yapının yan camlarıyla buluşturulmuş. Karartılı farların saldırgan bir yılanın bakışları altında, 5 kollu +21 inç jantlar profilin nokta kısmı!

DBS GT Zagato’nın arka kısmı da DB4 ile aynı çizgiyi taşıyor.

2020 Aston Martin DBS GT Zagato Genel GörünümZagato kardeşliğinde çıkan modellerin insan gözü şeklindeki stopları yeni ultra spor araba için de geçerli olmuş. Yüksek güçlerin hakimi olarak beklediğimiz aracın normalden geniş difüzöründe yuvarlak dört çıkışlı bir egzoz hayal ediyoruz.

Aston’un yine Zagota kardeşliğinden çıkan modeli sizce ne kadar hızlı olur?

DBS Superlegerra’nın 5.2L V12’si 725 beygir ve 900 nm torka kadar güç verisini sunuyor. 8 ileri otomatik şanzımanla kombinli ünite, 3.4 saniyede kalkış süresi veriyor. Eğer ki vergisiz hali 7.9 milyon dolar olan DBS GT Zagato bu kadar özelse, V12’nin düzenlenip daha fazla hız ve güce dair yeni bir çalışması yapılabilir.

2020 yılının dördüncü çeyreğinde teslim edilecek bu güzellik abidesi, 19 kişinin garajını süsleyecek. Açıldığı günden beri kalite seviyesi yüksek Aston Martin’in mühendis ve tasarımcılarının ayrı vakit ayıracağı bir kutlama arabası ortaya çıkarıyorlar. Bakalım asıl üretim hali bundan ne kadar farklı gözükecek?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum