Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

2019 Yeni Porsche Cayenne’nin Spor Arabaları Geride Bırakacak Hızı!2019 Yeni Porsche Cayenne’nin Spor Arabaları Geride Bırakacak Hızı!

Porsche’nin 4×4 pazarındaki “resmi roketi” Cayenne, Turbo ile neler yapabileceğini gösterdi. AutoTopNL’nin farklı modeller üzerinde yaptığı bu test sürüşleri bu gibi hızlı araçlarla da zevkli hale geliyor.

2017 – 2018 sezonunda yolların en hızlı arazi aracı olarak lanse edilen Lamborghini Urus fırtınası henüz dinmemiş olsa da Porsche’nin Bentayga ve Levante gibi ezeli düşmanlarına 4.1 saniyede kalkış yapabilen Cayenne’si olduğunu unutmamak gerekiyor.

Malum VW grubu çatısı altında olan Lambo ve Porsh, 4.0L çift turbo ünitenin nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor. Videoda Cayanne Turbo S’in en yüksek hız rakamında kaça kadar gidebileceğinin testi yapılmış.

Çok kısa bir sürede hızlana bilen Alman SUV, tükenmeyen bir güç takviyesiyle tam 307 km/h sürate kesintisiz geliyor.

Ancak Porsche’nin sunduğu teknik verilere baktığımızda hiçbir yerde 307 rakamı geçmiyor. Yani AutoTopNL bunun üstü bir hıza ulaşmış oluyor.

 


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum