Yatırım yapmaya başla!

2019 Mercedes G-Wagon’un Euro Ncap Çarpışma TestiMercedes’in ikonik SUV modeli G-Wagon‘un sağlamlık testleri gerçekleştirildi. Yapısı ve karakterini bozmadan uzun yıllardır markasına hizmet veren G, yine çok iyi sonuçlar çıkardı. Çarpışmalara maruz bırakılan versiyon, G-350d. 5 kapılı arazi aracı yetişkin yolcu korumasında %90, çocuk korumasında %83, yaya korumada %78 ve yardımcı güvenlik ekipmanlarından da %72’lik bir sonuç  çıkardı.

İleri teknolojiyle donatılan büyük off road aracı, temsil ettiği sınıfta ayrıca en pahalı örneklerden birisi. İnsanlar onu tercih ediyor çünkü, verdiği güven duygusu 40 yıldır değişmedi. 2019 model yılının ardından ön görünümde modernleşmeye gidilerek, farlar full LED teknolojisine kavuşturulmuştu.

Son zamanlarda çıkan tüm araç kaza testlerini gerçekleştiren Euro Ncap’ın en son Jaguar çalışması olmuştu. İngiliz markanın elektrikli lüks SUV’u I-Pace yapılan zorlayıcı testlerde başarılı geçmişti. Bunun yanında insanların çözmediği bir şeyde Tesla Model X’in motorsuz şekilde kazandığı başarılar.

Sonuç olarak gelişen teknolojik yardım sistemlerinin de dikkate alındığı Euro Ncap’tan geçmek artık biraz daha zorlayıcı oldu diyebiliriz. Video içerisinde izlediğimiz gibi yaya uyarı, otomatik frenleme ve şerit takip gibi sistemlerde dikkate alınıyor.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum