Yatırım yapmaya başla!

2019 Yeni Mercedes A Serisi Kaza Testleri!Yeni jenerasyonuyla bu sene çıkış yapan Mercedes A-Serisi‘nin bu sefer ne kadar güvenli olduğuna bakılmış. Bazı You Tube kanallarında eski ve yeni tip araçların çarpışma testlerine rastlamışızdır. Uzun kaputlarıyla kaza yaptırılan araçlar bizlere güvenli gibi gelse de günümüz araçları yanında ne kadar zayıf kaldıklarını görürüz.

Euro NCAP’ın yeni Mercedes testinde de durumlar değişmemiş ve A Serisi’nin güvenli olduğu ispatlanmış. 64 km/h ön köşe çarpışmasında, aracın darbeleri iyi emiyor ve kapı kısımlarında deformasyonu az gözüküyor.

İkinci aşamada aracın 50 km/h’de direkt ön çarpışmadaki durumuna bakılmış. Burada da sonuç benzer ve A Serisi’nin sağlam duruşunu görüyoruz.

Testten 5 yıldızla çıkış yapan kompakt aracın, hava yastıkları açılış süresi ve koruma dereceleri iyi olarak söylenmiş. Öte yandan kuruluşun yeni kararıyla yapılacak otomatik pilot özelliklerinin de işlevselliğine bakılmış.

40 km/h ve 50 km/h yaya algılamada Mercedes A’nın tepikileri gayet yerinde. Videonun sonlarında son olarak şerit takip asistanı test edilmiş. Kendi şerit çizgisinden veya karşı aracın şeridini terketmesi durumunda Mercedes A Serisi’nin otomatik kaçınma tepkisi veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum