Yatırım yapmaya başla!

Bentley 100. Yıl Kutlaması için 2019 Modellerine Eşsiz Dokunuşlar Yapacak!

Bentley, 100. yıl şerefine 2019 yılı modelleri için eşsiz çalışmalar yapmaya hazırlanıyor!
Bentley 100. Yıl Kutlaması için 2019 Modellerine Eşsiz Dokunuşlar Yapacak!

Bentley tasarımcıları 100. yıl kutlamaları için modellere, anlamlı kılacak örneklerini hazırlıyor. 1919 yılında kurulan İngiliz şirketinin bir asırlık yaşantısında üst seviye kalite anlayışını hiç bir zaman bozmadan geçirmiş olduğunu söyleyebiliriz. Rolls Royce ile bir yere kadar sırt sırta gelerek sonradan kendi yolunu seçen Bentley, premium otomobil kavramının liderlerindendir.

2019 model otomobillerin hazırlandığı şu günlerde Bentley müşterilerine çok özel ürünler sunmak istiyor. Hem dış kısımda hemde iç mekan yapısı ögelerinde bu özel yılı temsil edecek dokunuşlar yapılmış. Bakalım Bentley’in 100. yıl pastası nasıl süslenmiş…

Bentley’nin Amiral Gemileri 2019 Yılında Diğerlerinden Farklı Olacak

Bentley Amiral Gemileri 2019 Yılında Diğerlerinden Farklı OlacakDış kısımda mavi renkle gösterilen modelin jantları ve krom süslemelerine dikkat çekilmiş. Ayrıntılardan birisi de jant kapağının altın sarısı şeritle yapılması. Kaput rozetlerinde de 1919-2019 ibareleri olacak.

Sarı ve tonlarını çok kullanacağını söyleyen İngiliz şirket bunu kaput, ızgara ve modellerin diğer kısımlarına da vereceğini bildirdi. Bentley bir asırlık muhteşem yaşantısını yeni araçlarında belli edebilmek için ilk modellerinden bir takım detayları aktaracak.

Yüzüncü Yıl Spesifikasyonu için Kokpitte İsteğe Bağlı Değişimler Sunulacak

Yüzüncü Yıl Spesifikasyonu için Kokpitte İsteğe Bağlı Değişimler Sunulacak1919’da WO Bentley tarafından kurulan şirketin, 100 yıldır bozmadığı kalitesi ve bir duruş biçimi var. Anlamlı yılı müşterileriyle kutlamak istemesiyle birlikte sarı anahtarlık, altın tonlu direksiyon ve koltuk rozetleri sunulacak.

Bentley, altın renginin farklı tonlarda ışıldaması için özel olarak hazırlandığını söyledi. Her zaman söz sahibi olan ve tarih sayfalarına adını lüksün kralı olarak yazdıran Bentley, WO’nun dediği “hızlı bir araba, iyi bir araba, sınıfının en iyisi” prensibinden ayrılmadan bugünlere kadar geldi.

Aralık ve Ocak dönemlerinde Bentley modelleri bu şekilde üretilecek. Bir dizi eşsiz sayılabilecek özellik ve aksesuarlarla 100. yaşını kutlayacak şirket, yer yüzündeki gücünü herkese bir kez daha anlatmış olacak….

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum