Yatırım yapmaya başla!

2019 Yeni Nesil Subaru Forester’a Dair İlk Görsel Geldi!

Subaru'yu 21 senedir arazilerde temsil eden Forester SUV'un 5. neslinden ilk görsel geldi. İşte detaylar...
2019 Yeni Nesil Subaru Forester’a Dair İlk Görsel Geldi!

Subaru’nun emektar SUV’u Forester, 5. jenerasyonu için hazırlanıyor. 1. neslini 1997 yılında gösteren Japon temsilcisi, kaliteli AWD’de yapısının altında hızlı turbolarını 21 senedir insanlara sunmayı başardı. Merak seviyesini biraz daha artırmak için sadece arka far kısmından ipuçları gösterildi. O zaman yine nasıl olacağı konusunda kendi tahminlerimizi sizlere aktarılım.

Her yönüyle farklı olmasını beklediğimiz Forester’ı daha iyi anlamak için önceden gösterilen konseptler üzerinden gidebiliriz. İlk Viziv serilerine 7 ile başlayan Subaru, yenilikçi tasarım anlayışının yön değiştirdiğini bu SUV modelde bizlere aktarmıştı. Ancak yeni kasa Forester’ın karoser yapısına dair elimizde daha olası bir model var.

Geçen sene tanıtılan ve markanın yeni yüzü olan Ascent SUV‘u yeni modele uyarlayabiliriz.

7 kişilik oturma pozisyonuyla sunulan Ascent, şu anda Forester’a kendi üzerinden parça verebilecek en müsait 4×4 olarak duruyor.

Ascent’in heybetli duruşunun verildiği platform yüksek ihtimal Forester için de aynı olacak.

Değişen grafiklere göre gidecek olursak arka far tasarımları modeller arasında ortak olabilir.

Konsept araçları 360 derece döndürüp göz gezdirdiğimizde ilk gönderilen göreselle uyum içerisinde. Subaru yetkililerinin ufak çıtlatmalarına kulak verdiğimizde ise boyutsal olarak karşımıza büyümüş bir Forester gelebilir.

Markanın vazgeçmediği Boxer motorlar görevine devam edecek.

2.0L 4 silindirli ünitelerde şu an için bir değişiklik gözükmüyor. Atmosferikte 150 hp , turbo beslemeli de ise 240 hp kullanılan motorlar. Ayrıca yine 2.0L dizellerin akibetiyle ilgili de bildiklerimiz bu kadar.

Yeni jenerasyon Subaru, bu kez direk grafik yapısıyla ön plana çıkacak. Uzun senedir tasarımları süren diğer segment modelleri ve konseptler sırasıyla Forester dahil modellere verilmeye başlanacak. New York Otomobil Fuarı’nda çıkış halini göreceğimiz yeni Subaru SUV’un tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum