Yatırım yapmaya başla!

2019 Yeni Nesil Kia Sorento’nun Etkileyici Arazi Performansı!Yeni nesil Kia Sorento’nun tanıtılması ardından bu seferde arazi şartlarında neler yapabiliyor onu inceledik. Yapı itibariyle asi bir hava oluşturulan Sorento’da, Koreli firmanın istediği her detayın en iyisi olmuş diyebiliriz. Yeni jenerasyonda ızgara yapısı, far yapısı ve iç kısımda günümüz geleneksel teknolojik unsurların hepsini taşıyor.

Parçaların görüntüsünde de belli olacağı üzere Kia, bu sefer Sorento’nun üzerine fazlasıyla düştüğünü görmüştük. Son çıkan arazi videosu ile de kendine beklenmeyecek performansını izledik. Sadece lastiklerin biraz daha kumlu ve taşlı tabalara uygun olarak seçilmesinden başka bir şey yok. Tırmanış esnasında tutunma ve lastiklerin sistemli çalışarak Sorento zirveye kadar ulaşmayı başarıyor.

Gerçekleştirilen test Amerika Utah eyaletindeki Hell’s Gate geçitinde yapılıyor. Sonuç olarak tırmanış açısından değerlendirildiğinde Sorento başarılı bir sonuç çıkartıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum