Yatırım yapmaya başla!

2019 Toyota Auris için Geri Sayım Başladı!

Toyota'nın 3. jenerasyonla üreteceği 2019 Auris'in profil yapısıyla birlikte korsan resimlerinden nasıl olacağı hakkında yorum yaptık...
2019 Toyota Auris için Geri Sayım Başladı!

Toyota’nın olaylı arabası diyebileceğimiz Auris, büyük beklemenin ardından yeni karoser tipiyle çıkışına hazırlanıyor. Olaylı dedik çünkü çıkış yıllarında nedeni bilinmez şekilde Toyota, Corolla’nın artık Auris ismiyle üretileceğinden bahsetmişti. Tabi bu durum ortaya atılmış öylesine bir şey olduğunu sonradan anlamıştık. Corolla’nın hatchback ayağına bu araçla devam eden Japon temsilcisi, 1 kasa değişimi ve 1 makyajın ardından son neslin profilinden ufak bir ayrıntı gösterdi.

Sanırım ilk görseli aracın yan kısımdan gönderme moda oldu. Hyundai’nin yakışıklı SUV’u Sant Fe‘de ilk bu şekilde gösterilmişti. Bir süredir Auris’in kamuflajlı hali yollarda dolaşıyordu. Şundan eminim ki Toyota, Auris’i bu sefer çok sportif ve insanların zevklerine daha çok cevap verebilecek tipte üretecek.

Anladığımız kadarıyla far ve Led duruş stili tamamen değişiyor.

2019 Yeni Kasa Auris

Far ve uzatılmış Ledlerin haricinde, farklı yapıda bir ızgara ve çift renk tavan olayı olabilir. Keen Look geleneğini devam ettirecek olan Toyota, çok net bir duruş sergileyecek.

Arka kısım da büyük değişimden nasibini alacak.

2019 Yeni Kasa Auris Arka Görünüm

Sanırım aldığımız duyumlara göre Auris’in bagaj yapısının dik biçimden daha oval hale getirilmesi var. Onun dışında bir önceki RAV4 ile aynı yapıya sahip stop farlar da köşelerden sivri ve aşağıya uzatılmış halinde görebiliriz.

Korsan resimlerden iç mekanın daha aerodinamik şekilde ele alınacağı gözüküyor.

2019 Yeni Kasa Auris İç Mekan

Corolla ve tüm ürün gamında olan kavisli orta panel tipi Auris ile bitirilebilir. Multi medya ekran daha yukarı konumlu olup, klima kontrol butonları biraz daha açılı olacağa benziyor.

Motor bölümünde Toyota en yeni ünitesini sanırım Auris ile tanıtacak.

2019 Yeni Kasa Auris 1.8L ve 2.0L hibrit

Daha verimli ve teknolojik olarak hazırladığı 2.0L hibrit, doğrusal ve sürekli ivmelenmeye daha müsait şekilde gelmesi bekleniyor. Toplamda 171 beygir olması beklenen ünitenin hibrit tarafı 145 ps ve 180 nm tork gibi değeri olduğu söylendi.  2.0L ülkemize gelir mi bilmiyoruz ancak yine yenilenmesi beklenen 1.8L’de herkesi tatmin edecektir.

2019 Yeni Kasa Auris‘in daha yumuşak hatlarda ve Golf, Astra, Focus vb. rakiplerinin verdiği tüm hissiyatların fazlasını vermek için yola çıkakacak. İlk ipucu ve korsan resimleri bir araya getirdiğimiz yeni nesil C Segment üyesinin nasıl olabileceği hakkında fikirler aldık. Şimdi en yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için bizi takip edebilirsiniz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum