Yatırım yapmaya başla!

Instagram Takipçisi 2019 Porsche 911’i Gününden Önce Bir Tamirhanede Yakaladı!

Porsche'nin 55 yıllık emektar spor otomobili 911, çıkışına yaklaşık 2 sene olmasına rağmen Instagram kullanıcısı tarafından internet alemine sunuldu!!!
Instagram Takipçisi 2019 Porsche 911’i Gününden Önce Bir Tamirhanede Yakaladı!

Porsche’nin 1963 yılında 2+2 yüksek performans araba olarak ürettiği 911’in bugünlerde kasa değişikliği gündemde. Alman markanın 2019 yılı için düşündüğü 911 Serisi için farklı tasarım çizimleri çıkmıştı. Stuttgartlı model, yenilemeye alınacak dış yapısı ve motoru hakkında da farklı bir strateji izleyeceğinden konuşuluyordu. Firmalar çoğunlukla markasına ait yüzleri bir modelde gösterir. Aslında diğer yenilenecek otomobilleri için ön bilgilendirme yapıyorlar diyebiliriz. Mesela ilk tamamı elektrikli Misson E‘nin de teknolojik öğelerle inanılmaz bir hale getirilen yeni kasa Panamera‘dan şekillendirildiğini gördük.

911 için de zaten tahminlerimiz o yöndeydi. Garip olan ise bir Instagram kullanıcısının sarı bir 2019 911’i görülmesi zor ve ilginç bir yerde yakalaması. Carcoops‘da paylaşılan görüntülerde daha üstündeki perde kalkmamış olan bir spor araba resmi konu olmuş. Zaten aşağıda sizlere 911’in bazı değişen özelliklerinden bahsederken tasarımcı yorumlarının da aslında gerçek olduğunu göreceksiniz.

Paylaşılan fotoğrafa baktığımızda nasıl olacağı ile ilgili bir şüphe ortadan kalkıyor.

Yuvarlak hatlarına verilen farklı öğelerle Porsche 911′in çekici tarafı vurgulanmış. Panamera’da gördüğümüz ışık grubunun yeni spor model için de uygulandığını görüyoruz. Ortada birleştirilen stop farlar, 911’in karakterindeki değişimleri gösteriyor.

Yeni nesil 911’in 920 olan kod ismi de 992 olarak rakamlandırılmış.

Alman marka yeni kasa modelinin motor kısımlarında uygulama biçimlerini değiştirerek ilk kez 911’e GT3 ve markanın en hızlılarından olan 911 GT2 ünitesini veriyor. 4.0L’nin artık biraz kenara alınarak yerine 3.0L turbo ile devam edileceği var. Tabi ps artışlarında da %10 civarlarında yükselmesi gündemde. Güç, 485 hp ve 760 nm torkla da desteklenecek.

Şanzıman kısımları da değişimden nasibini alıyor.

GT3 kısmında 6 ileri manuelin rafa kaldırıldığı ve onun yerine hemen hemen tüm modellerde kullanılan 8 ileri PDK otomatik şanzımanla aktarımları yapılacağı söylendi. Sürat rakamlarında ise kalkışta 3 saniye, son süratte ise 320 km/h yapması bekleniyor.

Gösterimine daha vakit olsa bile asıl konumuz olan tamirhane fotoğrafı acaba daha erken bir vakitle “Porsche sürpriz mi yapacak” sorununu akla getiriyor. 992 kasa 911’in tanıtımı gelecek sene bekleniyor ve 2022 – 2023 yılları arasında da tamamen yollara çıkması planlanıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum