Yatırım yapmaya başla!

Peugeot Paris Fuarı’na 508’in Özel Bir Coupe Versiyonunu Getiriyor!

Peugeot'un üst sınıf aracı 508'in coupe yapısına dair ilk görseller gelmeye başladı.
Peugeot Paris Fuarı’na 508’in Özel Bir Coupe Versiyonunu Getiriyor!

2018 Paris Otomobil Fuarı yaklaşırken firmalar son dakika gönderimlerini paylaşmaya başladılar. Peugeot’tan yine gizemli bir görsel gönderildi. Böyle paylaşımları seven Fransız şirket, 508 SW’yi de şifreli bir teaser video ile duyurmuştu. 508 üzerine bitmeyen çalışmalara şimdi de tek kapılı coupe eklendi.

İlk yorum Soufyane Benhammouda adlı bir tasarımcıdan gelmişti. Onu incelediğimizde kupa yapısının çekiciliğini bozmadan, kafada iyi tasarlandığını bizlere hissettirmişti. Görseller biraz karanlık yayınlansa da ufak bir kısımdan onun 508 Coupe olduğunu anlıyoruz…

Coupe’nin temelleri 508’ten alınsa da gerekli ayırt edilmeler yapılmış.

CEO Jean-Philippe Imparato’nun kendi Tweeter hesabında paylaştığı gönderide, “İki yıl sıkı çalıştıktan sonra, en sonunda #ConceptCar hazır. Onu gerçek halini gördüğümde, beni bir çocuk gibi hissettirdi … Size daha fazlasını göstermeyi sabırsızlıkla bekliyorum!” diyor.

Görsel koyu temalı olsa da zoom yaparak şekliyle ilgili biraz yorum yapabiliriz.

Öte yandan Peugeot Sport Club UK‘den gelen bir paylaşımda da 508 Coupe’nin 1950 504 Coupe’den ağır izler taşıdığı söylendi. Resme baktığımızda Camaro tarzı bir bagaj ile birlikte 508’in siyah arka planlı stop far grubunu görüyoruz.

Gerçekten de 504’ü yanına koyduğumuzda çizgilerin belirli bir noktaya kadar beraber götürüldüğünü anlayabiliyoruz.

Ekim ayında sunulacak yeni Fransız otomobilin, geçmişe dönük retro havada, 504’ü andıran bir tipte perdelerinin kaldırılacağını anlayabiliriz. Son yıllarda satış rakamları düşen tek kapılı arabalara karşı D segmette güzel bir örnek geliyor. Detayları bundan sonra hep beraber Paris Otomobil Fuarı’nda öğreneceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum