Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model 3’ün Kaza Testlerinde Gösterdiği Başarı Ayakta Alkışı Hak Ediyor!Bu zamana kadar sizlere her bir Tesla modelinin kaza testlerini verdik ve hepsinin sonucu bizleri hayran bırakmıştı. Model S’in zorlu çarpışma testlerinde gösterdiği direnç taktire şayandı.

Şirket CEO’su Elon Musk’a yüklenen “dolandırıcı” haberlerinden sonra Model 3’ün güvenlikte üst düzey performans göstermesi bir nebze iyi oldu.

ABD’de gerçekleştirilen NHTSA kaza aşamalarında ilk olarak yandan çarpa testiyle başlanıyor. Hızla gelen platformun vurma anından sonra Model 3’ün çok iyi karşı atak yaptığını gördük.

Bu kısmın puanlaması gözle bile yapılabilir. Küçük boyutlu Model S gibi duran 3’ün, abisinden eksik kalır bir yanı kesinlikle yok. Zorlu testlerin direkt duvar aşamasında yine motorsuz bir yapıya göre eğilme açılarının azlığı fark edilebiliyor.

Model 3’ün bulunduğu sınıftan daha fazla özellik sunması ve ucuz olması üzerine bir de sağlamlığını eklediğimizde Tesla’nın otomobil konusunu halletmiş olduğunu anlamak zor değil.

Son ürün olan Model 3 bize kalırsa en çok özenilen modellerinden biri oldu. Hazırlanan özel bir versiyon olan Dual-Engine Performance ile de elektrik gücüyle yapacağı hızlar biraz daha artırılmış olacak.

Test görüntülerinde gördüğümüz kadarı ile bizde Model 3’e 5 yıldız veriyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum