Yatırım yapmaya başla!

Mercedes G Wagon Reklamı: “Uçurumdan Kaç Derece Açıyla Geçilir”Mercedes, G Wagon’un yeni reklam filminde yeteneklerinden bahsetmiş. Biraz geçmişe gidersek yine bir reklam filminde G Serisi duvarı delip geçiyordu. Test merkezinde aracın çarpışma sonuçlarından neler çıkacak diye merak edilirken, Alman marka video sonunda G’nin kaya kadar sağlam olduğunu vurgulamıştı.

Akılcı reklam filmlerinin bir tanesinde daha Mercedes, çekimler için baraj tercih etmiş. Gümüş detaylarla taçlandırılan özel kırmızı rengi, gerçekten tercih edilebilir bir tonda. Başlarda düz bir zeminde gidiyor gibi gözüken SUV, aslında aşırı yüksekliğe sahip baraj duvarında yan şekilde gitmeye çalışıyor.

Toyota’nın Land Cruiser’da övündüğü bir şeyde yan gidiş açısal değerleriydi. Mercedes zaten bazı konularda kendini fazlasıyla ispatlamış olsa da bunu canlı göstermek istemiş.

Ağır arazi araçları modifikasyonunda kesinlikle, sonradan koyulan parçalardan birisi diferansiyel kilididir. Ve bu G Serisi’nde 3 adet olmak üzere standart.

Alman markanın çelik kadar sağlam karoserini, yüksek açılara kadar yan şekilde gidebileceğinizi söylüyor. Ortalama olarak +45 derece eğimli bir yolda rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Eski zamanlardan beri genetik yapısını koruyan G-Wagon’un reklam filminde de belirtiğimiz şekilde ne kadar rahat hareket ettiği vurgulanmış.

Direkt kafadan bir tırmanışı 30 derece ve arka eğim açısında 29.9 dereceyle ilerleyebiliyor. Kare gövdesinin zemine olan uzaklığı ise 24.1 cm. G, sınıf ortalamasında olan 70 cm’lik su geçiş derinliğine sahip. Mercedes’in göndermeli reklam filmi net ve mesaj mutlaka gitmesi gereken yere ulaşmıştır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum