Yatırım yapmaya başla!

2019 Mercedes G SUV’un İç Görselleri Çıkış Heyecanını Artırdı!

Mercedes, yılların eskitemediği yeni G Serisini göstermesine sayılı günler kaldı. İlk başta teknolojik kokpiti gösterildi. İşte detaylar...
2019 Mercedes G SUV’un İç Görselleri Çıkış Heyecanını Artırdı!

Mercedes 15 Ocak günü herkesin hazır olmasını istiyor. Çünkü 40 yıllık değişmeyen efsanesi G Serisinin aynı genetik yapıda 2019 modeli gösteriliyor. Kapılarını Ocak ortasında açacak olan Detroit Otomobil Fuarı, yemekte kralları ağırlayacak. Mercedes, son çıkartacağı modellerin ilk etapda iç mekan yapısıyla gösterime giriyor. Mercedes A Serisinin değişen kokpit yapısına karşılık yeni G Serisi’nde de duygusal değişimler söz konusu. Bildiğimiz gibi bu SUV’un en büyük özelliği DNA yapısının yıllar boyunca korunmuş olmasıdır.

Aslında her jenerasyonda sadece makyaj tazeleme işlemleri yapıldı. G’lerin AMG’nin de yardımıyla motor kısmında gözle görülür değişiklikleri oldu. Arka plan teması aynı kalarak, sağlam karakter sergilemesine izin verildi. 2019 yeni kasa yapısı da yine bozulmadan, kutu tasarımıyla devam edeceği söyleniyor.

Mercedes iç mekan konusunda tüm segmentlerinde biraz tatsız havada üretim yaptığını düşünüyordum.

Hacimce en büyük SUV modeli GLS‘nin bile ismine yakışmayan kokpit görüntüsü var. Yeni nesil Sprinter’ın dahi kokpiti sedanlarla yarışacak düzeyde. Ancak Mercedes yeni G’de sesimizi duydu ve daha iyi bir taşıma kısmıyla karşımıza geldi.

Kokpitin birleştirilen öğeleri ile teknolojik duruşu güzel hissiyatlar veriyor.

2019 Mercedes G Kokpit Yapısı

Yeni kasasında yakışanı yapan Mercedes, büyük multi medya ve birleştirildiği hayalet gösterge paneliyle bence çok sevilecek.

Kontrol düğmeleri dahil bir çok unsur yer değiştirmiş.

2019 Mercedes G Kokpit Koltuk Yapısı

Yukarı kısımda yenilikçi çizigiler hakim olurken biraz daha alt kısımlarda güncel modeller eşliğinde gidildiğini gördük.

Aslında merak edilen kısım olarak iç mekanın gösterilmesi yeterliydi. Dış kısım nasıl olsa farklı Led aydınlatma grubu ve biraz daha değişikliğe uğraması muhtemel tampon yapısı olacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum