Yatırım yapmaya başla!

2018’in En Çok Rekor Kıran Aracı Civic Type R Makyajlanıyor!

Honda'nın geçilemez dört kapılısı Civic Type R makyajlanıyor!
2018’in En Çok Rekor Kıran Aracı Civic Type R Makyajlanıyor!

İnsanların kendine has tarzları ve zevkleri vardır. Burada hem fikiriz! Honda, 1997 yılında Civic modeli üzerinden farklı bir akım çıkardı ve aracı değişik başarılara imza attı. Bu da haliyle özellikle genç kesim arasında fazlasıyla dikkat çekti. Yukarıda zevk ve tarz konusuna değinsekte bence Honda bu düşünceyi kıran bir model yapmayı başardı. Son kıyafet değişimini 2017 yılında yapan Type R, FK8 kasayla rakipsiz hale gelmişti.

Yarı kamuflajlı olarak yakalanan Civic Type R, normalinden biraz daha erken değişime uğrayacak. Sebep olarak da Honda’nın erken güncellenmesi gereken bir takım unsurları olması. Ön ve arka kısımları örtülü vaziyette gördüğümüz agresif hatchbackin hangi kısımlarına daha fazla kalem değdirildiği fark edilebiliyor. Bakalım yeni Civic Type R’a neler yapmışlar!

Civic Type R’a Hafif Bir Makyaj Uygulanacak

Değişimi hafif olarak ayrıca belirtsekte zaten ortada. Honda, güncellemeyi kaput altı bölgelerde yapacak. Modifiye edilen tampon kısımlarında, hava kanallarının gördüğümüz kadarıyla şekli değiştirilmiş.

Izgarası da sanki iki bölümden oluşuyor ve Honda amblemi kesişim noktasında duruyor. Bunlar dışında değişim olduğunu söylemek zor!

Kırmızı ve Beyaz  Olarak Ayrılan Type R Arka Kısımda Farklılıklar Gösteriyor

Kırmızı prototip Type R‘ın mevcut arka görünümde olduğu gözükmekte. Kırmızı Civic’in rüzgar kanadı beyaza oranla daha küçük. Arka tamponun şekillerinde değişime gidilmemiş.

Beyaz olanı incelediğimizde; arka tamponun köşe kısımlarda biraz oynama gözlemledik. Göze çarpan en büyük farkta rüzgarlığın oldukça geniş ve havada durması. Orta konumlu üç çıkışlı egzozu ilk günkü gibi Type R’ın tehlikeli bir araç olduğunu söylüyor.

Rekorcu Civic’in Kokpit Şekillerinde Değişim Beklenmiyor

Rekorcu Civic'in Kokpit Şekillerinde Değişim Beklenmiyorİç kısma yönelik; Type R’ın kokpitinde parça şekilleri farklılaştırılmayacak. Sadece bilgi- eğlence sisteminde bir güncelleştirme yapılacak.

Motor konusuna da değinilmiş ve 2.0L hacimli motorun 310 beygir güç üreten ünitesinde artırıma gidilmeyecek.

Kısa süre içerisinde Honda Civic Type R’ın değişimi konusundaki tüm perdeler kaldırılacak. Ve merak edilenler de cevaplanmış olacak. Resmi tanıtımından sonra yine sizlere detaylardan bahsedeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum