Yatırım yapmaya başla!

2019 Ford Fiesta ST’nin Hızlanma ve Son Sürat Rakamlarına Bakın!AutoTopNL‘nin yeni araçlar üzerinde gerçekleştirdiği testleri birçok kere beraberce seyrettik. Onlar için egzotik, hiper, süper, lüks otomobillerin bir farkı yok. Her koşulda araçların tüm hünerleri asfaltta gösterilir. Her sınıfın bir yaramaz çocuğu olduğu gibi Ford, B segmentte Fiesta ST’yi ön plana sokuyor.

Son jenerasyonuyla 2017 yılında tanıtılan Fiesta’nın en güçlü temsilcisi şimdi gerçek yol testlerine tabi tutuluyor. Nedir bu mini aracı bu kadar hızlı yapan! Kaputunun altında 1.5L turbo beslemeli bir ünite barındırıyor. Toplamda 200 ps ve 290 nm tork üretebilen ST, 6.5 saniyede gerekli olan kalkış süresine ulaşıyor.

232 km/h maksimum sürat rakamı verilmiş olsa da AutoTopNL ekibi 237 km‘ye kadar gelmeyi başarıyor. Öte yandan Fiesta ST’nin teknik rakamlarını Toyota Yaris GRMN ile karşılaştırdığımızda; ST’nin turbo besleme motoruna rağmen Yaris ile olan değerleri hemen hemen aynı.

GRMN versiyon 1.8L ve 212 ps ile yarışıyor. Kalkış süresi de 6.4 saniye. Yalnızca Fiesta ST, son süratte çok az bir farkla Yaris’i geçiyor. Ford Performance ekibinin özendiği çalışmalarından biri olan Fiesta ST, eminiz ki test eden ekibinde hoşuna gitmiştir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum